Znamy kolejną uczestniczkę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zdziwicie się mocno

2023-01-14 10:00

Produkcja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" kompletuje uczestników 18. edycji programu. Wiadomo już, że w najwybitniejszych artystów muzycznych od marca wcielać się będą Krzysztof Ibisz (58 l.) oraz Natalia Janoszek (33 l.). Teraz do tego grona dołącza... Daria (28 l.).

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8.

i

Autor: materiały prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8.

Nie ustają spekulacje na temat tego, kto zasiądzie w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie ukrywali rozgoryczenia, kiedy z programem zmuszony był pożegnać się Michał Wiśniewski (51 l.). Później okazało się, że podobny los spotkał Katarzynę Skrzynecką (53 l.), która z muzycznym show Polsatu związana była od pierwszej edycji. Wiemy już, że Edward Miszczak (68 l.) wprowadził zmiany i najwyraźniej zapragnął, by w 18. odsłonie talent-show uczestników oceniało troje sędziów. Zanim jednak poznamy nazwisko wybrańca (tak, będzie to mężczyzna), ogłaszamy kolejną uczestniczkę!

Znamy kolejną uczestniczkę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To ona będzie rywalizować z Ibiszem i Janoszek

Wiadomo już, że w zbliżającej się edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpią Natalia Janoszek oraz Krzysztof Ibisz. Wybór tego drugiego zadziwia, ponieważ w ostatnich latach niewiele osób miało okazję sprawdzić, czy prezenter faktycznie dobrze śpiewa. O tym przekonamy się już za kilka tygodni, tymczasem do rywalizacji z bollywoodzką aktorką i dziennikarzem wkracza Daria - znana z takich przebojów jak "Paranoja" czy "Never Ending Story".

- Rozmowy z nią były prowadzone od dawna, ponieważ szefostwo Polsatu doskonale zdawało sobie sprawę, że Daria, jako niedoszła reprezentantka Eurowizji, ma sporą rzeszę fanów i może przyciągnąć ich przed szklane ekrany. Poza tym udział w programie będzie dla niej szansą na współpracę z najlepszymi nauczycielami śpiewu w kraju, dzięki czemu będzie mogła doskonalić swój warsztat wokalny - mówi nam osoba związana z Polsatem. 

Daria dała się poznać szerszej publiczności w 2021 roku, kiedy wydała singiel "Paranoja". Utwór radził sobie tak świetnie na najważniejszych listach przebojów, był tak często puszczany w klubach, że artystka planowała podbić nim rynek zagraniczny, biorąc udział w Eurowizji. Niestety, w preselekcjach zajęła drugie miejsce, przegrywając ostatecznie z Krystianem Ochmanem.

Sonda
Czy Daria powinna wrócić na Eurowizję?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki