Bruce Willis

i

Autor: PHOTO BY CHARLES SYKES/INVISION/AP, FILE Niepokojące informacje o stanie Bruce'a Willisa. "Matka nie jest pewna, czy ją rozpoznaje"

Dramat gwiazdora

Żona chorego Bruce'a Willisa ma jedną prośbę. "Nie krzyczcie na mojego męża!"

2023-03-07 14:22

Żonie chorego na demencję Bruce'a Willisa puściły nerwy! Ma już dosyć natrętnych fotoreporterów, którzy podążają w ślad za gwiazdorem. "Wiem, że na tym polega wasza praca. Proszę jednak, nie krzyczcie na mojego męża, nie pytajcie go, jak się miewa" - prosi Emma Willis.

Żona chorego na demencję Bruce'a Willisa ma dość. "Nie krzyczcie na mojego męża!"

W połowie lutego bliscy Bruce'a Willisa wydali oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że gwiazdor znany z takich kinowych hitów wszech czasów, jak "Szklana Pułapka" czy "Pulp Fiction" cierpi na demencję. Codzienne życie aktora wiąże się teraz z wieloma wyzwaniami. W końcu żonie chorego na demencję Bruce'a Willisa puściły nerwy! Ma już dosyć natrętnych fotoreporterów, którzy podążają w ślad za gwiazdorem. "Wiem, że na tym polega wasza praca. Proszę jednak, nie krzyczcie na mojego męża, nie pytajcie go, jak się miewa" - prosi Emma Heming." Osoby, które zajmują się opieką nad ludźmi z demencją wiedzą, jak trudne i stresujące może być wyjście z nimi i ich bezpieczne przeprowadzenie do celu" - dodaje żona gwiazdora.

"Od czasu ogłoszenia diagnozy afazji Bruce'a wiosną 2022 roku, stan Bruce'a się pogarszał"

"Od czasu ogłoszenia diagnozy afazji Bruce'a wiosną 2022 roku, stan Bruce'a się pogarszał i obecnie mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD). Niestety, wyzwania związane z komunikacją są tylko jednym z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. (...) Obecnie nie ma żadnych metod leczenia tej choroby, to rzeczywistość, która mamy nadzieję, że może się zmienić w nadchodzących latach. (...) FTD to okrutna choroba, o której wielu z nas nigdy nie słyszało i może dotknąć każdego. W przypadku osób poniżej 60 roku życia FTD jest najczęstszą formą demencji, a ponieważ postawienie diagnozy może zająć lata, FTD jest prawdopodobnie znacznie bardziej rozpowszechniona, niż nam się wydaje" - piszą córki, aktualna żona aktora, czyli Emma Heming oraz była, czyli Demi Moore.

Bruce Willis. W jakich filmach zagrał?

Bruce Willis zyskał sławę grając prywatnego detektywa w serialu "Na wariackich papierach" (1985-1989), a takżem w filmie "Szklana pułapka" (1988). Znane są również jego role w takich filmach, jak sequele "szklanej Pułapki", "Pulp Fiction", "12 małp", "Piąty element", "Armageddon", "Szósty zmysł, "Sin City: Miasto grzechu".

Sonda
Czy zdarzyło Ci się sprawować opiekę nad osobą cierpiącą na chorobę Alzheimera?
Poradnik Zdrowie: Choroba Alzheimera - skąd się bierze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany