Zosia z Sanatorium miłości pokazała zdjęcia z czasów młodości

i

Autor: AKPA

Zosia z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcia z czasów młodości. Miała figurę modelki!

2022-06-03 21:25

Zosia to jedna z najpopularniejszych uczestniczek 4. sezonu "Sanatorium miłości". Skromna i prostolinijna seniorka podbiła serca widzów oraz pozostałych kuracjuszy. Ostatnio odwiedził ją dziennikarz "Pytania na śniadanie". Zosia pokazała mu swoje zdjęcia, w tym te z czasów młodości! Zobaczcie je w naszej galerii.

Zosia to uczestniczka 4. edycji "Sanatorium miłości", która została Królową Turnusu! Skromna seniorka była tak zaskoczona tym wyróżnieniem, że kiedy Marta Manowska przeczytała jej imię, sądziła, że zaszła pomyłka! Tytuł był jednak w pełni zasłużony. Zosia szybko podbiła serca widzów swoim ciepłem, serdecznością i prostolinijnością. Kuracjuszka jest duszą towarzystwa, optymistką oraz osobą głęboko wierzącą. W "Sanatorium miłości" szybko znalazła przyjaciół i adoratorów. Szczególnie mocno zabiegał o nią Andrzej K. Niestety, kuracjuszka nie zdecydowała się przekroczyć granicy koleżeństwa. Mimo to, randki z Andrzejem bardzo się jej podobały. 

Od zakończenia "Sanatorium miłości" minęło kilka miesięcy. W tym czasie w życiu kuracjuszy wiele się zmieniło. Ania i Piotr, którzy zaręczyli się w finale, podjęli decyzję o zakończeniu związku. Z kolei Marek oświadczył się swojej wybrance, Natalii. Dziennikarz "Pytania na śniadanie", Mateusz Szymkowiak, postanowili sprawdzić, co słychać u Zosi i odwiedził ją w jej mieszkaniu! Seniorka opowiedziała mu, że mieszka w tym miejscu od 35 lat. Pokazała również prywatne zdjęcia z wnukami, a także te z czasów młodości. Kobieta ma sklejkę fotografii z 1978, 2008 i 2018 roku. Na każdej z nich pozuje w kapeluszu i krótkiej spódniczce. Trzeba przyznać, że młoda Zosia miała figurę modelki!

- Tu mam dwadzieścia lat, a tu prawie siedemdziesiąt. Najpierw było trzydzieści lat różnicy, a teraz będę robiła zdjęcie co 10 lat. Kolejne w 2028 roku - powiedziała.

Zobaczcie zdjęcia Zosi w naszej galerii!

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Sonda
Lubisz Zosię z "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany