Smutne

Życie znów uderza w Tomasza Komendę! Najpierw niesłuszne więzienie, a teraz śmiertelna choroba. Szok

2023-09-14 8:26

Tomasz Komenda nie ma łatwego życia. Po niesłusznym skazaniu i przeżyciu piekła w więziennych murach, teraz mężczyzna, żyjący ostatnio w blasku fleszy, zmaga się z chorobą nowotworową. Plotki na temat jego stanu zdrowia krążyły w sieci od dawna, ale do tej pory Komenda konsekwentnie ich nie potwierdzał. Aż do teraz, kiedy postanowił przerwać milczenie. "Leczę się, jestem na chemii", wyznał Tomasz Komenda. Znamy szczegóły.

Tomasz Komenda znalazł się na ustach wszystkich za sprawą głośnego filmu, który powstał na przykładzie jego dramatycznej historii. Od tej pory stał się wręcz swego rodzaju celebrytą w polskich mediach. Mężczyzna został w przeszłości niesłusznie oskarżony o gwałt i morderstwo 15-letniej dziewczyny. Skazano go i spędził za kratami prawie dwie dekady. Dopiero po latach wyszło na jaw, że został "skazany za niewinność". Po wyjściu na wolność otrzymał duże odszkodowanie i uczył się żyć na nowo. Poznał nawet kobietę swojego życia, w której się zakochał. Owocem tej miłości jest syn. Niestety, niespełna rok później para się rozstała, a w sieci zaczęły krążyć plotki, jakoby Tomasz Komenda zachorował na nowotwór. Sam zainteresowany długo milczał na ten temat, aż do teraz, kiedy postanowił wyjawić całą prawdę o swojej chorobie.

Tomasz Komenda przerywa milczenie! Szokujące wieści o walce z rakiem. "Jestem na chemii"

Tomasz Komenda miesiącami nie komentował doniesień mediów o walce z rakiem, a teraz postanowił przerwać milczenie. Zgodził się na wywiad u Ewy Wilczyńskiej, gdzie w paru zdaniach wyjawił prawdę o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową.

- Leczę się, jestem na chemii, włosy już mi odrosły. Żyję, z tym że był rak, teraz nie ma, ale nie wiadomo, czy znowu nie wróci. Do operacji się nie nadawał. Ciężko mam. Ciekawe, kiedy zrzucę w końcu ten krzyż, już należałoby mi się trochę spokoju - potwierdził Tomasz Komenda.

Trzeba przyznać jedno: to prawda, że życie Komendy nie oszczędza. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

Galeria zdjęć: Tomasz Komenda walczy z rakiem

Sonda
Co sądzisz o filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"?
Tomasz Komenda po wyroku
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany