Darmowa telewizja na sierpień! Zobacz jak ją zdobyć

2020-07-30 11:00
Telewizja za darmo na wakacje
Autor: Materiały prasowe Telewizja za darmo na wakacje

Już od 3 sierpnia będziecie mogli zdobyć 30 popularnych kanałów telewizyjnych całkowicie za darmo! To wyjątkowa oferta dla Czytelników „Super Expressu” i naszego portalu se.pl.

Wielu rodaków spędza wakacje nad morzem, w górach albo na działkach. A tam nie zawsze są telewizory. Jest na to rada, by jednak zobaczyć ulubiony program, serial albo film. Dzięki telewizji internetowej WP Pilot możemy zrobić to w każdym miejscu o dowolnej porze. Bez żadnych umów i zobowiązań. I do tego za darmo!
WP Pilot jest polską platformą telewizji internetowej. To miejsce, gdzie można oglądać polskie i zagraniczne kanały na żywo.
WP Pilot działa wszędzie – na działce, nad morzem, na mazurskiej wsi czy w górach. Co ciekawe, WP Pilot możesz oglądać też, gdy wyjeżdżasz na wakacje do krajów Unii Europejskiej. I pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili, bez żadnych kar i biurokracji. Ty decydujesz!

Darmowa telewizja
Autor: archiwum SE zdobądź 30 kanałów gratis
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE