Znowu będzie wojna?! Steczkowska komentuje słowa Górniak o pandemii

2020-12-01 6:00 deck tumm
Jusia broni Górniak
Autor: Materiały prasowe, Mieszko Piętka/Akpa

Od lat toczą między sobą otwartą wojnę. Justyna Steczkowska (48 l.) i Edyta Górniak (48 l.) w wywiadach nie raz wbijały sobie szpile. Jednak wszystko wskazuje na to, że ich relacja się zmienia. Steczkowska w zaskakujący sposób skomentowała słowa Górniak na temat pandemii koronawirusa. W te słowa nie uwierzy chyba sama Edyta.

Piosenkarki nigdy za sobą nie przepadały. Co więcej, od kilku lat jest między nimi napięta relacja. Diwy nie szczędzą sobie złośliwości i choć raz wystąpiły w jednej edycji „The Voice of Poland”, to Edyta nie chciała więc spotkać Justyny w show. 

Zobacz: Górniak NIE CHCE Steczkowskiej w "The Voice of Poland"! Szczegóły negocjacji

Jednak wszystko wskazuje na to, że w relacji między paniami właśnie nastąpił przełom. Steczkowska stanęła bowiem w obronie piosenkarki, która przez swoje wypowiedzi dotyczące koronawirusa jest w ogniu krytyki, szczególnie ekspertów od wirusa. Edyta twierdzi, że cała pandemia jest nadmuchana.

Edyta Górniak straszy szczepionkami. Mówi o śmierci. Padły też wzruszające słowa o synu

Steczkowska na swoim profilu na Instagramie zabrała głos w sprawie. 

Nieustannie ktoś się dopytuje, co uważam o słowach Edyty Górniak. Kochani, ja nie oceniam ludzi i nie chcę tego robić. Jestem często dumna z siebie, że ugryzę się w język, zanim wypowiem jakąś opinię” – zaczęła. „Ja myślę, że możecie słuchać, jakich ludzi chcecie i robić to, co chcecie. Bo każdy z was ma wolną wolę. Tylko że na samym końcu pamiętajcie, że macie swój własny rozum. Edyta ma prawo myśleć tak. Tak samo jak każdy z nas. A czy rezonuje to z wami, to już jest wasz wybór, więc nie pytajcie mnie o to, co ja myślę” – dodała.

Zobacz także: Nowa piosenka Edyty Górniak "Too late". W jeden dzień pobiła wszystkich! Tego trzeba posłuchać [WIDEO]

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało
Najnowsze