Szok! Edyta Górniak już tak nie wygląda! Takiej fryzury jeszcze nigdy nie miała. MAMY ZDJĘCIA

2020-11-28 19:30 DECK
Nowa fryzura Edyty Górniak
Autor: Akpa Nowa fryzura Edyty Górniak

Edyta Górniak (48 l.) zaszalała! Gwiazda miała już przeróżne fryzury - debiutowała na całym świecie w krótkich włosach "na chłopaka", była już brunetką, blondynką, a nawet wygoliła sobie cały bok głowy. Tym razem zaskoczyła jeszcze bardziej! Podczas nagrań półfinału "The Voice of Poland" Edyta Górniak pojawiła zupełnie odmieniona. Musicie to zobaczyć.

Podczas gdy złośliwcy po wszystkich wypowiedziach Edyty Górniak na temat koronawirusa zastanawiają się, co ona ma w głowie, ona postanowiła zaszaleć z tym, co ma na głowie. Piosenkarka właśnie diametralnie zmieniła fryzurę. Wszystko na potrzeby promocji nowego singla "Too late" i występu w półfinale "The Voice of Poland". 

Posłuchaj nowej piosenki Edyty Górniak TUTAJ!

Pod koniec wakacji Edyta Górniak, promując swój poprzedni singiel "Lime", obcięła włosy na krótkiego boba, który nie sięgał nawet do ramion. Dziś, choć minęły zaledwie trzy miesiące, Edyta może się pochwalić długimi, prostymi włosami. A do tego właśnie obcięła sobie grzywkę, jakiej jeszcze nigdy nie miała. Ci, którzy mieli okazję zobaczyć Górniak na planie programu, byli zachwyceni. Gwiazda jest odmieniona, promienna i widać, że sama świetnie czuje się w nowej fryzurze. 

Zobaczcie sami naszą galerię zdjęć i nowy look Edyty Górniak:

Edyta Górniak RZUCA WSZYSTKO I ZNIKA! Oddaje telefon, odłącza Internet. Co się dzieje z diwą?

Lekarz OSTRO o Edycie Górniak. "Powinna być ŚCIGANA przez państwo polskie"

Najnowsze