Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili! Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka

2021-05-07 12:40 Sylwia Banachewicz
Andrzej Krawczyk i Krzysztof Krawczyk
Autor: Archiwum prywatne Andrzej Krawczyk i Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, a kilka dni po śmierci artysty poinformowano, że jego brat jest w ciężkim stanie. Niestety, właśnie dotarły do nas tragiczne wiadomości. Andrzej Krawczyk nie żyje. Informację tę jako pierwszy opublikował portal Onet, który potwierdził ją w rozmowie z Ewą Krawczyk. Super Express próbował dodzwonić się do menadżera Krzysztofa Krawczyka, jednak na razie nie udało nam się nawiązać z nim kontaktu.

Tydzień po śmierci Krzysztofa Krawczyka, jego menadżer, Andrzej Kosmala zamieścił w sieci poruszający apel żony artysty do Mariana Lichtmana, z którego dowiedzieliśmy się, że jej szwagier jest w ciężkim stanie. 

- (...) Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! (..) - napisał Andrzej Kosmala w imieniu Ewy Krawczyk.

Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili: brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje. Andrzej Krawczyk zmarł dzisiaj

Dziś o godzinie 11:58 na profilu Krzysztofa Krawczyka pojawił się wpis z informacją o śmierci jego brata. Andrzej Krawczyk zmarł 7 maja w wieku 70 lat.

- Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju - napisała rodzina Krzysztofa Krawczyka i załączyła zdjęcie artysty z jego bratem Andrzejem. 

Jako pierwszy o śmierci brata Krzysztofa Krawczyka poinformował portal Onet, który potwierdził tę informację w rozmowie z Ewą Krawczyk. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku podkreśliła jednak, że nie chce nic więcej mówić na ten temat. 

NIE PRZEGAP: Andrzej Piaseczny pokazał kobietę! Piasek oficjalnie ją ujawnił. Piękna Kasia jest doktorem!

NIE PRZEGAP: Właśnie wydało się, że Beata Kozidrak zdradzała męża?! Padło imię i nazwisko jej "kochanka", aż nas zatkało!

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze