Czy na długo?

Agnieszka Gozdyra skierowała specjalny komunikat do fanów! Znika z anteny, ale tylko na dwa dni

2023-09-06 22:10

Agnieszka Gozdyra to jedna z ulubionych dziennikarek Polaków. Widzowie doskonale znają ją z anteny Polsat News, gdzie prowadzi polityczny program "Debata dnia". W środę wieczorem Gozdyra wydała specjalny komunikat. Fani nie będą zadowoleni, bo dziennikarka ogłosiła, że znika z anteny. Ale uspokajamy! W grę wchodzą jedynie dwa dni urlopu.

Agnieszka Gozdyra od lat pracuje w mediach. Swoją  dziennikarką  karierę zaczynała w radiu, a potem weszła w wielki  świat telewizji. Dziennikarka cieszy się olbrzymią  sympatią widzów, którzy chętnie oglądają  prowadzony przez nią program "Debata dnia". Szczególnie teraz, gdy za pasem wybory parlamentarne, a kampania wyborcza w pełni. Jednak w środę Gozdyra przekazała fanom pewne wieści. Okazuje się, że na chwilę znika z anteny! Jaka jest  przyczyna? Absolutnie nic złego się nie dzieje. Po prostu Agnieszka Gozdyra zaplanowała krótki odpoczynek.  - I jeszcze raz komunikat dla tych, którzy nie słyszeli dziś końca programu: w #debatadnia widzimy się w poniedziałek. Przede mną dwa dni urlopu, jutro i w piątek zapraszam w imieniu @GrzegorzKepka - napisała dziennikarka. To oznacza, że wierni fani dziennikarki muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Agnieszka Gozdyra? Kim jest lubiana dziennikarka

Agnieszka Gozdyra to polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również studia podyplomowe z Public relations na SGH. Karierę rozpoczynała w Radiu Kolor, w którym współpracowała m.in. z Wojciechem Cejrowskim. Pracowała w TVP, a także w Polsat News. Obecnie prowadzi w Polst News program: "Debata dnia".

Politycy od Kuchni - Małgorzata Wassermann

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach