Dorota Wysocka-Schnepf

i

Autor: archiwum se.pl

Powalająca kreacja

Była gwiazdą "Wiadomości". Teraz na salonach pokazała dorastającego syna

2022-09-04 22:47

Prezenterki telewizyjne cieszą się zazwyczaj wielką sympatią wśród widzów. Nie inaczej było z Dorotą Wysocką-Schnepf (52 l.), która prowadziła główne wydanie „Wiadomości” w TVP. Po latach od odejścia ze stacji, pokazała swojego syna. Podobny do mamy?

Dorota Wysocka-Schnepf spędziła 9 lat jako prezenterka „Wiadomości”. Przez ten czas zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu widzów. Później zaś została korespondentką TVP ze Stanów Zjednoczonych. W 2016 roku jednak postanowiła zwolnić się z tej pracy, jednak nie zdążyła. Okazało się, ze tym czasie dostała już wypowiedzenie, o którym dowiedziała się z maila. Podobno do jej zwolnienia miały przyczynić się słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który w jednym z wywiadów udzielonych tygodnikowi „Sieci” stwierdził, Dorota Wysocka-Schnepf jest nieobiektywna, a zadawane przez nią pytania są tendencyjne. Jak widać te doświadczenia zostawiła już za sobą, a teraz wygląda kwitnąco!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ZJAWISKOWĄ PREZENTERKĘ I JEJ SYNA

Sprawdź: Dziennikarka TVN pokazała odważne zdjęcia. Bikini niewiele zasłania!

Dorota Wysocka-Schnepf pokazała się na koncercie Yasmin Levy w ramach Festiwalu Warszawa Singera z mężem, dyplomatą Ryszardem Schnepfem (71 l.) i synem Maximilianem (12 l.) u boku. Młodzieniec ma bujną czuprynę i mnóstwo loków! Mama zaś postawiła na eleganckiego koka i luźną suknię w kolorze indygo. Cała rodzina prezentowała się wspaniale! Była prezenterka "Wiadomości" ma jeszcze córkę Antoninę (13 l.).

Express Biedrzyckiej 30.08.2022 - Marek Sawicki
Sonda
Czy oglądasz "Wiadomości" TVP?