Kasia Tusk

i

Autor: AKPA

Zastanawiające

Ceny paliw przerażają Kasię Tusk? Znaczące słowa

2022-08-09 12:16

Kasia Tusk słynie ze swojego zamiłowania do luksusu – markowe ubrania, wyjazdy do Paryża i eleganckie dodatki cały czas pojawią się na jej profilu w mediach społecznościowych. Można się domyślać, że podróżować także lubi luksusowo… A jednak ostatnio wolała iść na piechotę. Powodem są ceny paliw?

Kasia Tusk od lat zajmuje się modą. Zaczynała jako blogerka, tak zwana szafiarka, a teraz ma własną kolekcję odzieży. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i pokazuje swoim fankom, jak łączyć ubrania, by wyglądać z klasą. Trzeba przyznać, ze sama nie oszczędza na swoich stylizacjach. Pokazuje się na przykład w butach od Jimmy’ego Choo czy torebce od Chanel, których cena może niejednego zwalić z nóg. Mogłoby się wydawać, że córka Donalda Tuska uwielbia luksus. Ostatnio jednak zasugerowała, że niebawem wszyscy będą chodzić więcej na piechotę niż jeździć samochodem.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OSZCZĘDZA KASIA TUSK

- Czy moda odpowiada na zapotrzebowanie dzisiejszego świata i wie, że coraz częściej będziemy poruszać się o własnych siłach? – zapytała na Instagramie.

Sprawdź: Wielka wpadka Kasi Tusk! Fanki rozczarowane

Przy okazji zaprezentowała się w białym kombinezonie z czarnym paskiem w talii, czarnych klapkach i torbie-koszu. Fanki zaczęły się zastanawiać, czemu ludzie mieliby zacząć chodzić więcej pieszo. Jedna z nich wysnuła interesującą teorię. „Bo klimat i ceny paliw” – stwierdziła w komentarzu. Czyżby ceny za paliwo faktycznie na tyle przeraziły Kasię Tusk, że postanowiła zacząć więcej chodzić pieszo? Nie wiadomo, jednak pewno wyjdzie jej to na zdrowie.

Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol