Kasia Tusk

i

Autor: AKPA

Szok

Kasia Tusk w kosmicznie drogich klapkach! Za tę kwotę można przeżyć cały miesiąc

2022-07-27 15:51

Kasia Tusk nie ukrywa swojego zamiłowania do pięknych i dobrych jakościowo rzeczy. Uwielbia też słynne marki i jest za nie gotowa zapłacić naprawdę sporo! Najnowszy przykład to klapki na lato, za które dala obłędną sumkę. Niektórzy muszą za taką kwotę przeżyć cały miesiąc!

Kasia Tusk ma niezaprzeczalnie dobry gust, co często udowadnia, chwaląc się w internecie swoimi stylizacjami. Zawsze kieruje się kilkoma prostymi zasadami: ma być prosto, elegancko i z klasą. Właśnie za to pokochały ją fanki, które często inspirują się zestawami proponowanymi przez córkę Donalda Tuska. W jej szafie nie brakuje jednak ubrań, na które nie każdy może sobie pozwolić… Tak jest między innymi z klapkami marki Hermes, które są warte 660 euro, czyli około 3100 zł! Biorąc pod uwagę, że niektórzy Polacy zarabiają miesięcznie najniższą krajową, czyli 3010 zł brutto, muszą za mniejszą kwotę przeżyć cały miesiąc. Do tego dobrała torebkę Gucci za 1195 dolarów, czyli około 5666 zł oraz okulary Luvlou za 70 funtów brytyjskich, co w przeliczeniu daje około 400 zł.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OSZCZĘDZA KASIA TUSK

Kasia Tusk umie też oszczędzać. Często zakłada te same ubrania, dlatego bardzo dba, by każdy zakup był dobrej jakości. Ponadto cały czas szuka inspiracji na to, jak odświeżyć to, co już ma. Radzi też, jak samemu wyglądać modnie bez wydawania kroci.

Zobacz: Marta Kaczyńska wstawiła serię tajemniczych zdjęć. O co chodzi?

- Proporcje idą w górę. Podobno idealnym sposobem, aby pozostać w modzie jest dziś skracanie bluzek, które mamy w swojej szafie i noszenie ich ze spodniami z wysokim stanem. Nie mam nic przeciwko! – napisała na swoim blogu.

Sonda
Twoim zdaniem 3100 zł za markowe klapki to dużo?
Czy Lewicy potrzeba Tuska? Zandberg wyjaśnia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany