wnuczka Donalda Tuska

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express & Instagram/@donaldtusk wnuczka Donalda Tuska

Szczęśliwy polityk

Donald Tusk pochwalił się wnuczką! Właśnie skończyła dwa latka

2023-08-13 13:58

Choć wigoru byłemu premierowi nie brakuje, to Donald Tusk jest już od dawna dziadkiem! Jego najmłodsza wnuczka (która jest córką Katarzyny Tusk) skończyła właśnie dwa lata, czym polityk nie omieszkał się pochwalić na social media, wstawiając zdjęcie z pociechą swojej córki.

Donald Tusk świętuje urodziny najmłodszej wnuczki

Donald Tusk ma dwójkę dzieci ze swoją żoną Małgorzatą, z którą jest od 1978 roku. Nie jest tajemnicą, że pociechy lidera PO Michał i Katarzyna są już dorośli i założyli własne rodziny. Michał Tusk ma trzech synów, a Katarzyna Tusk dwie córki, najmłodszą Marię, która właśnie obchodziła drugie urodziny, czym były premier pochwalił się na Instagramie. 

Jak widać na zdjęciu Donalda Tuska, Maria dostała z okazji swoich urodzin cały pęk balonów, z którym została sfotografowana. Nie jest to dużym zaskoczenie, bo lider PO dobrze czuje się w roli dziadka. Były premier stwierdził, że mała Maria "ma prawo do wszystkich balonów świata".

- Dzisiaj nasze najmniejsze szczęście ma prawo do wszystkich balonów świata. Jak myślicie, które urodziny kończy? Jeden z balonów podpowie... - napisał Donald Tusk na Instagramie. 

Rzecz jasna jeden z balonów był liczbą dwa, symbolizującą urodziny wnuczki. Na zdjęciu nie widać jednak twarzy dwulatki, nie bez powodu. Mama Marii czyli Katarzyna Tusk jest znana nie tylko dlatego, że jest córką polityka, zyskała popularność również jako blogerka modowa. Choć często publikuje posty na temat macierzyństwa, dba o prywatność swoich pociech i nie pokazuje zdjęć ich twarzy w sieci.

Kaczyński i Tusk na PLAŻY. WŚCIEKLI Polacy nie WYTRZYMALI!| Komentery
Sonda
Ciekawi cię jak wyglądają córki Kasi Tusk?