Agnieszka Dziemianowicz-Bąk

i

Autor: Tomasz Radzik Agnieszka Dziemianowicz-Bąk

Poważny wypadek

Dziemianowicz-Bąk miała wypadek. Diagnoza nie jest najlepsza

2023-09-14 19:17

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka Lewicy, przeszła niedawno przez ciężki wypadek podczas partyjnej konwencji, jak informuje dziennik "Fakt". Upadek z sceny na twardą posadzkę mógł zakończyć się znacznie tragiczniej, jak przyznaje sama posłanka.

W rozmowie z "Faktem" Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wyraziła ulgę, że mimo groźnie brzmiącej diagnozy – pęknięcia podstawy czaszki – jej stan zdrowia poprawia się. Jednak droga do pełnego wyzdrowienia jest jeszcze przed nią, ponieważ czekają ją kolejne badania, które dopiero za kilka tygodni potwierdzą, czy rekonwalescencja przebiega prawidłowo i czy nie ma poważniejszych powikłań.

Posłanka przyznała, że będzie musiała nieco wyhamować swoją aktywność, zwłaszcza w najgorętszym okresie kampanii wyborczej. Choć wróciła już do publicznej aktywności, to stawia zdrowie na pierwszym miejscu. Zgodnie z zaleceniami lekarzy będzie unikać uczestnictwa w dużych zgromadzeniach czy wiecach, aby uniknąć przypadkowych urazów.

Warto podkreślić, że Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wyraziła ogromną wdzięczność wobec lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych za profesjonalną pomoc udzieloną jej po wypadku. Mimo trudnych chwil na konwencji Lewicy w Łodzi, polityczka teraz wraca do zdrowia i stopniowo do pełnej aktywności publicznej.

Mimo trwającego procesu leczenia, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk nie zamierza rezygnować z udziału w wyborczej walce i zaangażowania w kampanię, choć będzie to miało inny charakter.

Sonda
Interesujesz się polityką?
Express Biedrzycka - Gabriela Morawska-Stanecka: Chcą wyprowadzić Grodzkiego w kajdankach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany