Konrad Piasecki

i

Autor: AKPA

Nie do wiary!

Dziennikarz TVN nie wytrzymał! Naprawdę to powiedział do europosłanki PiS

2022-09-04 16:46

Wypowiedzi polityków często są bardzo emocjonalne i pełne pasji. Widać to zwłaszcza w programach na żywo, gdzie nie ma miejsca na montaż czy dłuższe zastanowienie się nad doborem słów. Czasem nawet dziennikarzom puszczają nerwy, jak to miało miejsce w „Kawie na ławie” na antenie TVN24.

To właśnie wystąpienia na żywo dają wyborcom najlepszą okazję do poznania polityków. Dzięki temu mogą zobaczyć, czy dany poseł jest charyzmatyczny, czy umie szybko myśleć i czy umie na bieżąco wypowiadać się na najtrudniejsze pytania. To doskonała okazja dla polityków, by zaprezentowali się od jak najlepszej strony, ale też spore ryzyko. Często cos może pójść nie tak i nic nie można na to poradzić. W jednym z odcinków „Kawy na ławę” to Konrad Piasecki stracił nad sobą panowanie!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ DOWIESZ SIĘ, KIM JEST KONRAD PIASECKI

W studiu zebrali się poseł Konfederacji Artur Dziambor, doradca prezydenta Paweł Sałek, europosłanka PiS i była minister edukacji Anna Zalewska, europoseł PO Andrzej Halicki, Adrian Zandberg z Lewicy i poseł Koalicji Polskiej Piotr Zgorzelski. Politycy zebrali się przy stole razem z dziennikarzem, by wspólnie dyskutować na najważniejsze bieżące tematy. W końcu jednak nerwy puściły Konradowi Piaseckiemu, który w ostrych słowach zwrócił się do Anny Zalewskiej.

Sprawdź: Dziennikarka TVN pokazała odważne zdjęcia. Bikini niewiele zasłania!

- To jest ostatnie ostrzeżenie, naprawdę. Przepraszam, ale powiem tak: nie będę pani zapraszał do tego programu jeśli każdemu będzie pani przerywała. To jest ostatnie ostrzeżenie w tym programie i w jakimkolwiek następnym, w jakim pani będzie występowała. Nie da się w ten sposób prowadzić programu, nie da się w ten sposób występować w programie, nie da się w ten sposób uczestniczyć w życiu publicznym, w jaki pani próbuje to przy tym stole robić – niemal krzyczał prowadzący.

Europosłanka musiała naprawdę zdenerwować Konrada Piaseckiego, doświadczonego i zazwyczaj oponowego dziennikarza. Aż trudno uwierzyć, ze prowadzący naprawdę tak powiedział podczas programu na żywo!

Express Biedrzyckiej: Jan Maria Jackowski wskazał, co jest groźne dla obozu rządzącego. Chodzi o rolników
Sonda
Oglądasz TVN24?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki