Kasia Tusk

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Kasia Tusk

Co mówią gwiazdy?

Jaka naprawdę jest Kasia Tusk? Prawdę zdradza jej znak zodiaku

2022-08-13 5:00

Kasia Tusk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak skupia się w nich przede wszystkim na promocji swojej marki ubrań lub chwaleniu się swoimi stylizacjami. Nigdy nie zdradza zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, a jej fanki na pewno zastanawiają się, jaka jest prywatnie. Odpowiedzi może udzielić jej znak zodiaku!

Kasia Tusk przyszła na świat 16 października, co oznacza, Że jest zodiakalną Wagą. To tłumaczy, dlaczego córka Donalda Tuska jest taka tajemnicza! Osoby urodzone pod tym znakiem zazwyczaj stronią od ludzi i dopuszczają do siebie tylko nieliczne osoby. Kiedy już ktoś zdobędzie zaufanie Wagi, pozna ją jako otwartą i roześmianą osobę z dystansem do siebie. Cechą zodiakalnych Wag jest także charyzma. Kasia Tusk na pewno posiada tę cechę – wystarczy spojrzeć, ilu fanów udało jej się zdobyć w internecie! Blogerka ma także inną cechą tego znaku zodiaku, czyli praktyczne podejście do życia. Widać to przede wszystkim po tym, jak zamiast kupować wiele nowych ubrań, woli kupić coś o dobrej jakości, co posłuży przez lata.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OSZCZĘDZA KASIA TUSK

Wagi cechuje także zdolność abstrakcyjnego myślenia, wyobraźnia i umiejętność dostosowywania się do sytuacji. Ta na pewno dzięki tym cechom Kasia Tusk osiągnęła tak spektakularny sukces! Przeszła drogę od prowadzenia bloga do własnej marki odzieżowej, umiejętnie podąża za modowymi trendami, a do tego ma świetny gust oraz potrafi robić piękne zdjęcia.

Sprawdź: Jaka jest Marta Kaczyńska w relacji z partnerem? Wszystko zdradza jej znak zodiaku

Kobiety urodzone jako zodiakalne Wagi są bardzo wymagające zarówno wobec siebie, jak i swoich partnerów. Ciągle dążą do doskonałości, a także oczekują tego samego od innych. Dzięki tej ambicji często udaje im się osiągnąć wyznaczony cel, a w ich towarzystwie są tylko wytrwałe osoby, które są równie zdeterminowane, co same Wagi. Mąż Kasi Tusk, Staszek Cudny, to prawdziwy szczęściarz!

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol