Kasia Tusk

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Kasia Tusk

Zainspiruj się na jesień

Kasia Tusk to prawdziwa jesieniara! Jej stylizacje powalają

2022-09-12 13:43

Kasia Tusk od dawna zajmuje się modą, inspirując swoje fanki do tworzenia eleganckich i pięknych stylizacji. Teraz pokazała prawdziwy kunszt! Jej jesienne stylizacje są wręcz powalające, a co najważniejsze, można je łatwo odtworzyć bez wydawania fortuny.

Kasia Tusk potrafi dobrać strój na każdą okazję czy pogodę. Latem pokazywała się głównie w bieli, lnianych tkaninach i lekkich sandałkach. Wraz z nadejściem września zmieniła swoją garderobę na bardziej jesienną. Teraz w jej stylizacjach królują czerń, szarości i beże, czasem także biel. Kasia Tusk stawia przede wszystkim na długie, luźne płaszcze oraz najmodniejsze w tym sezonie oversize’owe marynarki. Do tego jeansy lub obszerne spodnie z materiału. To także pora na wyciągnięcie kozaków, które świetnie się komponują i w eleganckich stylizacjach, jak i tych bardziej codziennych. Jako nakrycie głowy zaś córka Donalda Tuska zakładka czapkę z daszkiem, kolorystycznie dopasowaną do reszty ubrań.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK STYLISTA OCENIA KASIĘ TUSK

Widać, ze Kasia Tusk to prawdziwa jesieniara, czyli osoba, która uwielbia tę porę roku wraz ze wszystkimi jej atrybutami, jak dynie, gorące herbaty, ciepły koc i oczywiście ciepłe ubrania. Sama się z resztą do tego przyznała, odpowiadając na komentarz jednej z użytkowniczek Instagrama.

Sprawdź: Agata Duda niczym rajski ptak! Nie można oderwać wzroku

„Wzdrygam się na samą myśl o jesieni… Czy tylko ja nie lubię tej pory roku?” – pytała internautka. Kasia Tusk odpisała „Ja uwielbiam”. Dla tak kreatywnej osoby na pewno jest to czas nowych inspiracji!

Młodzi z PiS MASAKRUJĄ Tuska i opozycję "TO KOMPLETNY JAZGOT" l Marianna Schreiber
Sonda
Co sądzisz o stylizacjach Kasi Tusk?
Nasi Partnerzy polecają