Donald Tusk

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express Donald Tusk

Lider PO pokazał urocze zdjęcie

Tusk porównał wnuczkę do biblijnej Ewy! Trafnie?

2022-09-12 9:44

Lider PO Donald Tusk jest ostatnio bardzo aktywny na polskiej scenie politycznej. Mimo to zawsze znajdzie czas, by spędzić nieco czasu z bliskimi. Nie da się ukryć, że były premier wprost uwielbia swoje wnuczki. Ostatnio porównał jedną z nich do biblijnej Ewy.

Donald Tusk raczej rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Polityk zdecydowanie woli być oceniany przez pryzmat swoich dokonań politycznych niż tego, co robi poza pracą. Zdarza się jednak, ze nie może się powstrzymać i jako dumny dziadek prezentuje światu swoje zdjęcia z ukochanymi wnuczkami. W jednym z ostatnich postów na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym spędza czas w sadzie z córkami Kasi Tusk. Ubrany jest w bluzę i jeansy, a dziewczynki są ciepło opatulone. Uwagę starszej z nich przykuły dojrzewające nisko na gałęzi jabłuszka, a druga, z trzymana na rękach, przygląda się z ciekawością.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAKIM DZIADKIEM JEST DONALD TUSK

- „Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy”. Tak się dzieje od początku świata… - napisał w poście Donald Tusk.

Sprawdź: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swojej córce. Tak podsumowała Olę Kwaśniewską

Cytat z Biblii wyraźnie nawiązuje do postaci Ewy, która wbrew ostrzeżeniom, po namowach węża skosztowała owocu z drzewa wiadomości dobrego i złego. Nawiązanie najwyraźniej jest trafne, bowiem bardzo przypadło do gustu internautom. „I to się nazywa ODKRYWANIE, gdzie zrozumieć pomagają dziadkowie. P. Premierze, w każdej roli jest Pan fachman, dobroduszny i słoneczny człowiek”; „Ale w drzewie czaił się kaczko- wąż”; „Brawo!! Wnuczęta mogą być dumne z takiego dziadka”, „Dobrze, ale jednak z tym jedzeniem owoców wtedy źle się skończyło… Uważajmy na pokusy!” – czytamy w komentarzach.

Mirosław Oczkoś porównuje Tuska i Trzaskowskiego
Sonda
Czy Donald Tusk byłby dobrym premierem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany