Kasia Tusk

i

Autor: Instagram Kasia Tusk

Ładne cacko?

Kasia Tusk z miniaturową torebką wartą kosmiczne pieniądze. A nawet telefon się nie zmieści!

2022-08-10 15:34

Kasia Tusk uwielbia bawić się modą. Stawia przede wszystkim na prostotę i elegancję oraz markowe dodatki. W jej szafie nie brakuje butów czy torebek od znanych projektantów. Jednak ta, którą pokazała ostatnio, nie wydaje się szczególnie praktyczna, choć jej cena zwala z nóg.

Kasia Tusk lubi chwalić się w Internecie swoimi stylizacjami. Niemal zawsze przypadają do gustu większości fanek. Wszystko dlatego, że córka Donalda Tuska lub stawiać na klasykę i stonowane kolory, a do tego pokazuje, że można wyglądać zmysłowo bez odsłaniania zbyt wiele ciała. Często też podkreśla, że nie trzeba mieć w szafie mnóstwa różnych ubrań – wystarczy odrobina kreatywności i elementy wysokiej jakości, które wytrzymają częste używanie. Sama Kasia Tusk lubi mieć w swojej szafie rzeczy od znanych projektantów. Ostatnio pokazała się z miniaturową torebką.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, KIM INSPIRUJE SIĘ KASIA TUSK PRZY UBIERANIU CÓRKI

Kasia Tusk wybrała się do galerii sztuki z mężem. Z lampką złocistego napoju w dłoni oglądała obrazy wybitnych polskich twórców, takich jak Zdzisław Beksiński czy Tomasz Sętowski. Oboje byli niezwykle eleganccy: Stanisław Cudny miał na sobie granatowy garnitur i białą koszulę, jednak to jego żona błyszczała. Na tę okazję założyła luźne czarne spodnie i czarną bluzkę, a na ramiona zarzuciła beżową marynarkę. Na biodrach zaś zawiesiła malutką torebką z logiem Chanel. Za ten model trzeba zapłacić nawet 54 dolary, czyli w przybliżeniu w przeliczeniu na złotówki 250 zł.

Sprawdź: Ceny paliw przerażają Kasię Tusk? Znaczące słowa

Blogerka zdecydowanie ma w swojej kolekcji znacznie droższe torebki, jednak ta jest szczególna… Wydaje się, że ciężko byłoby w niej zmieścić smartfon, nie mówiąc już o kluczach czy chusteczkach. Wydaje się, że ten dodatek spełnia głównie funkcję dekoracyjną. Podoba się Wam?

Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol