Leszek Miller

i

Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Leszek Miller

Z życia polityków

Leszek Miller pochwalił się weselem! Tańce robią wrażenie

2022-07-30 5:30

Wakacje to czas, kiedy wiele osób postanawia wyjechać i odpocząć od codziennych obowiązków. Politycy nie są w tym wypadku wyjątkiem! Były premier Leszek Miller zabrał swoją żonę, Aleksandrę Miller, w podróż, a przy okazji pochwalił się weselem.

Leszek Miller w końcu znalazł chwilę, by oderwać się od polskiej sceny politycznej. Razem z żoną wybył do Macedonii Północnej, gdzie zatrzymali się w malowniczym mieście Ochryd. To wyjątkowo umiejscowione miejsce, nad Jeziorem Ochrydzkim i u stóp gór Galiczica, Widoki są tam wręcz powalające! Na swoim profilu na Twitterze były premier zaprezentował zdjęcie, które pokazuje, jakimi krajobrazami mógł się cieszyć popijając napoje w knajpce. Towarzyszyła mu oczywiście ukochana Aleksandra Miller, która wyglądała wręcz kwitnąco. Mimo to żadne z nich chyba nie spodziewało się, że przy okazji załapią się na wesele!

W NASZEJ GALERII MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK WAKACJE SPĘDZAŁA WNUCZKA LESZKA MILLERA. MA IMPONUJĄCĄ KOLEKCJĘ BIKINI

-W Macedonii natrafiliśmy na wesele z piękną oprawą folklorystyczną – napisał Leszek Miller na Twitterze.

Sprawdź: Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona "Mam tego dość"

Dodał także fotografie, na których widać grupę ludzi w ludowych strojach, tańczących tradycyjne tańce. Sala jest pełna wystrojonych gości, a do tego wszędzie widać kolorowe oświetlenie. Trzeba mieć prawdziwe szczęście, aby na wakacjach podejrzeć tak wesołą i barwną imprezę! Leszek Miller z pewnością jest szczęściarzem.

Sonda
Wolisz spędzać urlop w Polsce czy za granicą?
Leszek Miller: Ukraina musi się odciąć od zbrodniczej ideologii UPA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany