Miller weselił się w Macedonii

i

Autor: TWITTER

Macedońskie wakacje byłego premiera

Leszek Miller pochwalił się zdjęciami z wakacji. Widoki zachwycają

2022-08-02 11:02

Leszek Miller (76 l.) przebywa na wakacjach i nie zapomniał się tym pochwalić! Były premier na Twitterze opublikował zdjęcia ze swojej letniej wyprawy na Bałkany. Polityk bez wątpienia jest pod wrażeniem miejsca, w którym odpoczywa, na co zresztą wskazują jego słowa, którymi opisał zdjęcia z wakacji. Wyraźnie radzi Polakom, co zrobić w czasie wolnym.

Leszek Miller wybrał się z żoną na wakacje do Macedonii. Były premier przebywa tam już od jakiegoś czasu. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy bowiem o tym, że odpoczywający na Bałkanach polityk relacjonował tradycyjne macedońskie wesele. Millerowi szczególnie miała przypaść do gustu folklorystyczna oprawa wydarzenia.

Leszek Miller na wakacjach w Macedonii

I tym razem były szef polskiego rządu podzielił się z internautami swoimi wrażeniami z wakacji. Na Twitterze zamieścił bowiem kilka zdjęć, na których widzimy między innymi uśmiechniętą parę Millerów z napojami w ręku. Szczególną uwagę zwracają jednak jednakowe koszulki małżeństwa, ponieważ obydwoje noszą t-shirt z nadrukiem sugerującym, że to pamiątki z Ochrydy.

To popularne wśród turystów miasto leży nad rozległym Jeziorem Ochrydzkim na granicy z Albanią. Miejsce jest urokliwe, co zresztą zauważył sam Leszek Miller. W krótkich słowach radzi odwiedzić to przepiękne miejsce. - Macedońska Ochryda, naprawdę warto! - krótko podsumował zdjęcia sam eurodeputowany.

Poniżej pod zdjęciami Leszka Millera z wakacji znajdziecie galerię, w której zobaczycie, jak całuje prezes PiS, Jarosław Kaczyński (76 l.)

Sonda
Gdzie spędzisz wakacje?
Express Biedrzyckiej: Bogusław Grabowski o kryzysie węglowym: Teraz zostało już tylko różaniec odmawiać