Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS, Tomasz Jastrzębowski/REPORTER Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber

Gdzie mąż?

Marianna Schreiber pokazała, jak spędza walentynki. „Kochajcie jak Prezes kota”

2023-02-14 18:00

Marianna Schreiber od lat jest żoną ministra PiS Łukasza Schreibera. Dla nich walentynki to z pewnością wyjątkowy dzień, jednak przez jedną z decyzji założycielki partii Mam Dość 2023 zapowiada się, że będzie obchodzić dzień zakochanych samotnie…

Marianna Schreiber już dawno postanowiła, że nie pozostanie w cieniu męża-polityka. Najpierw bez jego wiedzy poszła na casting do programu „Top Model”, a potem sama zaangażowała się w politykę. Postanowiła także wesprzeć tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na aukcję możliwość wspólnego pływania w basenie. Gdy okazało się, że licytację wygrał Michał Marszał, odpowiedzialny za media społecznościowe tygodnika „Nie”, Marianna Schreiber zasugerowała w jednym z InstaStroies, że jej mąż jest niezadowolonych i najpewniej nie będzie z nią świętował Walentynek. 14 lutego zaś pokazała, jak spędza czas.

Marianna Schreiber sama w Walentynki?

W serii InstaStories Marianna Schreiber pokazała, jak bawi się z córką. Zabrała ją też na stadninę, gdzie wspólnie zajmowały się końmi. Później Marianna Schreiber pokazała swoje zdjęcia na tle sklepowej wystawy pełnej baloników-serduszek i mnóstwa innych walentynkowych drobiazgów. Na żadnym ze zdjęć nie widać jednak Łukasza Schreibera… Ponadto, żona polityka pokazała też przygotowania do walentynkowej kolacji zapewne w jakiejś eleganckiej restauracji z dopiskiem „Niestety, nie dla mnie”.

Marianna Schreiber o prezesie i kocie

W walentynkowym poście na swoim profilu na Instagramie Marianna Schreiber postanowiła także złożyć nietuzinkowe życzenia. - Byście nie spotkali na swojej drodze żadnego Kurskiego. Kochajcie jak Prezes kota. Wierzcie w miłość jak ja w wygrane wybory. Prawdziwej miłości każdego dnia! – napisała.

Sonda
Obchodzisz walentynki?
Ł.SCHREIBER: ZROBILIŚMY KROK W STRONĘ POROZUMIENIA Z BRUKSELĄ
Nasi Partnerzy polecają