Mam dość

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Mam dość

MAM TEGO DOŚĆ

Marianna Schreiber przycisnęła Grzegorza Brauna w czasie wywiadu! Było ostro

2022-08-04 19:37

Marianna Schreiber do kolejnego odcinka "Mam tego dość" zaprosiła Grzegorza Brauna, posła Konfederacji. To było mocne spotkanie, bo poruszone zostały ważne, ale budzące kontrowersje tematy, takie jak aborcja, in vitro. W rozmowie między Schreiber a Braunem zaczęło też iskrzyć, gdy pojawił się temat osób LGBT!

Takiego odcinka "Mam tego dość", jeszcze nie było! Marianna Schreiber zaprosiła do swojego programu kolejnego polityka, czyli Grzegorza Brauna, który jest posłem Konfederacji. Polityk budzi skrajne emocje wśród Polaków, więc nic dziwnego, że jego pojawienie się w programie Schreiber wzbudziło ogromne zainteresowanie. Zresztą, gdy Marianna Schreiber tylko zapowiedziała, kto będzie jej gościem w nowym odcinku, ruszyła lawina komentarzy.

Nowy odcinek "Mam tego dość" - gościem Marianny Schreiber był Grzegorz Braun! Lawina komentarzy w sieci

W sieci rozpętała się istna burza! Komentujący w mocnych słowach zaczęli komentować prowadzącą "Mam tego dość": - Czyli którą stronę polityki zasilasz w końcu?; jak Pani nowy przyjaciel - Grzegorz Braun miałby w Polsce jakąś władzę, to mielibyśmy tutaj taki katotaliban, że Pani sukienka musiałby być dłuższa chociaż 30 cm; Nie jest to dla mnie żaden autorytet. Kierunek prawica; Marysiu,akurat z tym typem nie rozmawiałabym; Nie wierzę. Pożegnamy się jednak; Rozmawiać można ze wszystkimi - od Zandberga po Korwina-Mikke, ale Pan Braun to poziom nawiedzionych fanatyków spod znaku Jaszczura o których jak najmniej powinno się rozmawiać i w ogóle nie powinno zapraszać się do dyskusji... - komentowali internauci wzburzeni tym, że w "Mam tego dość" pojawił się akurat taki gość.

Marianna Schreiber reaguje na zaczepki po zapowiedzi programu z Braunem

Scheriber musiała zareagować i wyjaśnić, że jako prowadząca ma prawo i obowiązek rozmawiać z różnymi osobami. - Nie rozumiem osób, które twierdzą, że prowadzenie wywiadów z ludzi każdej opcji politycznej - oznacza zmianę moich poglądów. Przecież to tylko program… ? O co chodzi? Poczekajmy na nagranie wideo do piątku i będzie wiadomo co mówię a czego nie - poprosiła w Internecie. Rozmowa była pełna mocnych i budzących skrajne emocje tematów.

CZYTAJ TEŻ: Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona "Mam tego dość"

Grzegorz Braun u Marianny Schreiber szokował, tym co mówił. Wśród tematów rozmowa o in vitro, LGBT i aborcji

Braun był pytany o swój stosunek do aborcji i in vitro. Mówiąc o in vitro Braun wprost powiedział: - Zwracam uwagę na jeden moment,, moment selekcji, który niewątpliwie zachodzi w procedurze in vitro, jak zachodził na rampie oświęcimskiej. Osobiście nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Uważam, że ludzie nie są od tego, by decydowali kto ma przejść do następnego etapu życia, kogo wylewamy do zlewu.

Gdy przeszło na temat osób LGBT polityk nie hamował się, Schreiber wspomniała cytat Brauna na temat Biedronia:

- Powtarzam, nie będą dewianci i promotorzy dewiacji wychowywać naszych dzieci. (...) Proszę zauważyć, nie chodzi tutaj o resentyment, to nie kwestia tolerancji czy jej braku, tylko bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo publiczne, które należy się polskim dzieciom i ich rodzicom w przestrzeni publicznej. Nie powinni być narażeni na molestowanie seksualne. Normalny człowiek na pierwszej randce nie zaczyna od wykładania swoim bliźnim tego, co robi po godzinach. W związku z tym, jeśli ktoś tę normę grzeczności i kultury w zachowaniu, te normy przyjęte w naszej sferze, przekracza, to jest napastnikiem i burzycielem porządku społecznego, w związku z tym tak jest: precz do aresztu, przed sądy!I niech nie powtarza tego błędu. Niestety, w naszych czasach promotorzy dewiacji rekrutują się z władz najwyższych, także obcych ambasad, które maszerują w paradach dewiantów i promotorów dewiacji.

O czym jeszcze rozmawiała Marianna Schreiber z Grzegorzem Braunem w programie "Mam tego dość" ? Dowiecie się już w piątek o godzinie 19:00 na kanale Super Expressu na You Tube, a wcześniej na Se.pl. Będzie się działo!

Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona "Mam tego dość"