Michał Adamczyk, gwiazdor Wiadomości miał poważny wypadek. Próbują to maskować w Wiadomościach

i

Autor: Dariusz Gałązka/AKPA, TVP Michał Adamczyk, gwiazdor Wiadomości miał poważny wypadek. Próbują to maskować w Wiadomościach

Michał Adamczyk, gwiazdor Wiadomości miał poważny wypadek. Próbują to maskować w Wiadomościach

2022-08-07 21:09

Czyżby wakacyjna kontuzja? Niedzielne (7.08), główne wydanie Wiadomości poprowadził Michał Adamczyk. Uważnie widzowie mogli zauważyć rękę prowadzącego usztywnioną w gipsie bądź stabilizatorze obok stała szklanka, która chyba miała za zadanie maskować kontuzję. Przy zbliżeniu zdjęcia widać, że ręka jest unieruchomiona prawdopodobnie do łokcia. Czyżby uraz kości promieniowej bądź nadgarstka?

Feralny urlop?

Główny prowadzący wystąpił w niedzielnym, głównym wydaniu Wiadomości, z unieruchomioną gipsem bądź stabilizatorem ręką. Z mankietu koszuli wystawała wyraźnie usztywniona ręka od połowy dłoni do łokcia. To może oznaczać, że gwiazdor TVP, doznał urazu kości promieniowej lub nadgarstka. 

Według fachowej literatury, gojenie się złamania kości promieniowej typowo trwa około pięć lub sześć tygodni (choć czas zrastania może być bardzo zróżnicowany z zależności typu uszkodzenia). Dużo gorzej jeśli uszkodzeniu uległ nadgarstek, który składa się z dużo drobniejszych kości. Komplikacje w postaci złamania nadgarstka z przemieszczeniem odłamów może wymagać ponownego zabiegu. Usztywnienie ręki podobnie jak przy złamaniu kości promieniowej trwa kilka tygodni.

  Do takich urazów najczęściej dochodzi w wypadki samochodowym, motocyklowym lub podczas uprawiania sportów np. ekstremalnych.

Dziennikarz chroni swoją prywatność

Wiadomo, że podczas urlopu może nas spotkać niemiła przygoda zwłaszcza podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Wiemy, że dziennikarz jest nie tylko pasjonatem piłki nożnej, ale do jego hobby należy również narciarstwo, które jak wiadomo jest sportem bardzo urazowym, choć to nie sezon na szusowanie po stoku.

W prasie brukowej można znaleźć niewiele informacji o życiu prywatnym dziennikarza, który mocno chroni swoją prywatność. Wiadomo też, że najchętniej wypoczywa w Tatrach pasjonuje go żeglowanie i kajakarstwo. Więc może upadek gdzieś na górskim szlaku?

Michał Adamczyk, gwiazdor Wiadomości miał poważny wypadek. Próbują to maskować w Wiadomościach

i

Autor: TVP Michał Adamczyk, gwiazdor Wiadomości miał poważny wypadek. Próbują to maskować w Wiadomościach
Sonda
Czy uprawiasz sporty ekstremalne?
Nasi Partnerzy polecają