Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

i

Autor: INSTAGRAM Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

Dziennikarskie urodziny

Narzeczony zazdrości nóg Anicie Werner i ma nietypowe urodzinowe marzenie...

2023-02-04 7:33

Popularny dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk obchodził w piątek (3.02.2023 r.) 42 urodziny. Z tej okazji zamieścił wspólną fotografię z partnerką Anitą Werner. Zdradził również nietypowe urodzinowe życzenie...

Michał Kołodziejczyk i Anita Werner. Dziennikarska para

Michał Kołodziejczyk to jeden z najbardziej lubianych i popularnych dziennikarzy sportowych. Prywatnie od 2018 roku związany jest z dziennikarką Anitą Werner. Dziennikarze tworzą udany związek - dzielą nie tylko zawodową pasję ale również zamiłowanie do sportu. W mediach społecznościowych chętnie dzielą się fotografiami ze wspólnych podróży i osiągnięć sportowych.

Michał Kołodziejczyk obchodził 42 urodziny

W miniony piątek (3.02.2023 r.) Michał Kołodziejczyk obchodził 42 urodziny. Z tej okazji zarówno on jak i jego partnerka podzielili się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

"Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko #M42 Kształt też. Sto lat sto lat!" - napisała w opisie Anita Werner prezentując tort w kształcie piłkarskiej koszulki zdradzający wiek dziennikarza.

Nietypowe życzenie solenizanta

Wspólną fotografię zamieścił także sam solenizant zdradzając przy okazji nietypowe życzenie urodzinowe..."Z okazji urodzin życzę sobie takich nóg, gdybym miał następnym razem urodzić się kobietą. Miłego weekendu!" - napisał żartobliwie dziennikarz.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany