Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Art Service/Super Express Aleksandra Kwaśniewska

Fani są zaniepokojeni

Ola Kwaśniewska szczerze o kulisach odejścia z TVN Style. To usłyszała od dyrektora

2023-03-03 15:59

Ola Kwaśniewska od lat jest związana z dziennikarstwem w różnych formach. Widzowie mogli ją oglądać między innymi w „Dzień dobry TVN” czy czytać jej wywiady w magazynie „Viva”. Ostatnio zaś ucieszyła fanów swoim powrotem do telewizji, gdzie współprowadziła „Miasto kobiet”. Teraz zdecydowała się ujawnić kulisy swojego odejścia z anteny.

Ola Kwaśniewska wzbudziła niepokój wśród fanów, gdy ci zauważyli, że „Miasto kobiet” zniknęło z ramówki TVN Style. Dla wielu z nich to była świetna okazja, by lepiej poznać córkę byłej pary prezydenckiej, inni doceniali podejmowane w talk show poważne tematy. Jak wynika z obszernego posta na Instagramie, zamieszczonego przez Olę Kwaśniewską, fani zasypiali ją prywatnymi wiadomościami, pytaniami i obawami związanymi ze zniknięciem programu z ramówki. W końcu postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach tej decyzji. Jak się okazuje, za wszystko jest odpowiedzialny nowy dyrektor stacji. - Prawdą jest, że Miasto Kobiet znika z anteny. TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować – napisała.

Ola Kwaśniewska o odejściu z TVN

Ola Kwaśniewska wyznała też, jak dowiedziała się o anulowaniu „Miasta kobiet”. -  O tym, że nie będzie kolejnego sezonu Miasta poinformował mnie osobiście jeszcze w styczniu, równocześnie zapewniając, że chce ze mną dalej współpracować i aktualnie rozmawiamy na temat potencjalnych formatów jesiennych. Co z tego wyjdzie, zobaczymy, niemniej trudno, żebym w tej chwili darła szaty z szoku i rozpaczy, że niespodziewanie zatrzasnęły się za mną drzwi TVN-u i „na dobre żegnam się ze stacją” – wyjaśniła.

Jak widać, sama zainteresowana nie wydaje się być ani zaskoczona ani tym bardziej zasmucona takim obrotem spraw. Na pewno też Ola Kwaśniewska nie pozwoli fanom, by o niej zapomnieli!

Sonda
Lubiłeś/aś "Miasto kobiet"?
Express Biedrzyckiej - prof. Antoni DUDEK
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany