Są zdjecia!

Tak Donald Tusk spędza niedzielę z dala od domu. Nie towarzyszy mu żona…

2023-03-19 16:17

Lider PO Donald Tusk jest ostatnio wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Nie tylko nagrywa krótkie filmiki, ale też chwali się zdjęciami. Obecnie przebywa na Śląsku, gdzie spotyka się z mieszkańcami. Postanowił pochwalić się, jak spędził słoneczną niedzielę.

Donald Tusk znany jest ze swojego zamiłowania do sportu. Nie tylko gra w piłkę nożną, ale też dba o kondycję dzięki bieganiu. W zeszłym roku chwalił się przebiegnięciem maratonu. Teraz również stawia na tę formę ćwiczeń! Korzystając z pięknej pogody, postanowił wziąć udział w specjalnym wydarzeniu. - Perła Paprocan w Tychach. 7 kilometrów na rozgrzewkę. Idealny początek kolejnego dnia na Śląsku – napisał. Przy okazji pochwalił się zdjęciami, na których widać, że nie tylko biegał, ale też znalazł chwilę dla swoich wyborców, którzy tłumnie ruszyli, by zrobić sobie wspólne zdjęcie z byłym premierem. Liderowi PO towarzyszył inny polityk z partii, Borys Budka. Widać, że obaj panowie doskonale się bawili i wycisnęli z siebie siódme poty!

Internauci zwrócili też uwagę, że Donald Tusk bez skrępowania bierze udział w publicznych wydarzeniach, a w dodatku nie towarzyszy mu żadna ochrona. „Sport to zdrowie. Brawo Panowie Politycy i wszystkim, co uczęszczają w biegu”; „Brawo Panie Donaldze Tusk, tak trzymać, piękny widok, nie to co te pisoskie pomyje, jak wyjdą do ludzi to z boku tysiąc policjantów i pistolety za paskiem”; „W zdrowym ciele zdrowy duch” – czytamy w komentarzach.

Sonda
Czy lubisz biegać?
Express Biedrzyckiej - Dariusz JOŃSKI i Michał SZCZERBA
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają