Andrzej Duda, Agata Duda

i

Autor: AKPA

Niewiarygodne

Takie w rzeczywistości jest małżeństwo Andrzeja i Agaty Dudów. Znajoma wszystko wyśpiewała

2022-10-01 4:10

Małżeństwo pary prezydenckiej Andrzeja i Agaty Dudów trwa już ponad ćwierć wieku. Para pobrała się pod koniec 1994 roku, wtedy był to ślub cywilny. Po kilku miesiącach wzięli ślub kościelny. Jakim są małżeństwem? Znajoma wszystko opowiedziała. Już znamy prawdę.

Takie naprawdę jest małżeństwo pary prezydenckiej. Agata Duda i Andrzej Duda nie szczędzą sobie czułości

Agata Duda i Andrzej Duda są małżeństwem od niemal 30 lat. Doskonale się znają, bo zaczęli się spotykać jeszcze w czasach licealnych, ale nie chodzili do tej samej szkoły. Poznali się na imprezie u wspólnego znajomego. Chociaż nie od razu wpadli sobie w oko, to jednak wybuchła między nimi miłość. Postanowili się pobrać w 1994 roku, wzięli wtedy ślub cywilny. A już wiosną 1995 roku pobrali się w kościele. To było wzruszające wydarzenie, bo jak wspominała po latach matka Andrzeja Dudy, Janina Milewska-Duda, para brała czynny udział w oprawie mszy ślubnej: - Ich ślub był niezwykłym przeżyciem dla nas i wielkim wydarzeniem. Sakrament błogosławił w kościele Wizytek ksiądz Mieczysław Maliński, który wcześniej był spowiednikiem Andrzeja i Agaty. To on zasugerował, żeby Agatę do ołtarza prowadził jej ojciec, a ja miałam prowadzić Andrzeja. Tak też się stało - mówiła teściowa Dudy. Od tamtych chwil minęły lata, ale miłość między małżonkami trwa. Opowiedziała o tym niegdyś znajoma pierwszej damy na łamach magazynu "Dobry Tydzień": - To nie jest fikcyjne małżeństwo i czułość na pokaz. Prezydent autentycznie przy każdej okazji chwali żonę i ją przytula - powiedziała w wywiadzie Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki.

Faktycznie, wystarczy przejrzeć wspólne zdjęcia Andrzeja i Agaty Dudów, by zobaczyć, że czułości między nimi nie brakuje. Da się zauważyć, jak para prezydencka trzyma się za ręce, uśmiecha się do siebie, patrzy na siebie z miłością. Takiej miłości można pozazdrościć ! 

NIŻEJ ZOBACZYCIE, JAK AGATA DUDA I ANDRZEJ DUDA WYGLĄDALI W MŁODOŚCI:

Sonda
Jak oceniasz Agatę Dudę w roli pierwsze damy?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Nasi Partnerzy polecają