Agata Duda

i

Autor: KPRP

Żona prezydenta zaskakuje

Tęczowa Agata Duda. Wielka zmiana u pierwszej damy, kto by się spodziewał!

2022-09-15 12:53

Pierwsza dama Agata Duda jest inspiracją dla wielu Polek, które bacznie obserwują jej poczynania i ubiór. Żona prezydenta z pewnością dobrze wie, jak dobierać swoje stylizacje, by zawsze wyglądać fenomenalnie. Ostatnio jednak zaszła u niej wielka zmiana…

Agata Duda już od pierwszych dni sprawowania funkcji pierwszej damy dała się poznać jako osoba o własnym stylu i świetnym guście. Najczęściej mogliśmy ją oglądać w pastelowych, białych lub beżowych marynarkach, czarnych spodniach lub eleganckich spódnicach. Żona Andrzeja Dudy równie często pokazywała się w sukienkach podkreślających talię. Nie raz dobierała kontrastowe marynarki, które ożywiały czarne lub białe bluzki. Ostatnio jednak stylizacje Agaty Dudy mocno się zmieniły, a pierwszą damę mogliśmy oglądać w niemal każdym kolorze tęczy!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ TĘCZOWE SUKNIE AGATY DUDY

Styl Agaty Dudy zdecydowanie zrobił się bardziej kolorowy. W jej garderobie pojawiło się wiele sukienek z dłuższym rękawem, dopasowanych w talii i rozszerzających się ku dołowi. Łączy je jednak nie tylko fason, ale wyraziste kolory! Zwłaszcza pod koniec sierpnia i na początku września 2022 roku mogliśmy zobaczyć pierwszą damę w ciemnoczerwonym zestawie, fioletowej sukience, malinowej marynarce, jasnozielonej bluzce czy sukienkach w abstrakcyjne, wielokolorowe wzory.

Sprawdź: Agata Duda niczym rajski ptak! Nie można oderwać wzroku

Trzeba przyznać, że Agata Duda wygląda w swoich tęczowych strojach kwitnąco! Idealnie pasują do jej karnacji i jasnych włosów. Żywe barwy świetnie się sprawdzają zwłaszcza jesienią, gdy nie tylko pogoda za oknem robi się szara, ale także wiele osób wybiera stonowane szarości lub jesienne brązy. Takie ubrania na pewno wyróżnią z tłumu każdą elegantkę!

Ubierz się jak Agata Duda
Sonda
Podoba Ci się styl Agaty Dudy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany