Zobacz zdjęcia

Dyrektor Teatru Wielkiego ożenił się! Na ślubie śmietanka towarzyska [GALERIA]

2023-09-09 17:42

Ten dzień pozostanie w sercach Waldemara Dąbrowskiego (72 l.), byłego ministra kultury, a obecnie dyrektora Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, i jego ukochanej partnerki Małgorzaty Brochockiej na długo. W sobotę 9 września odbył się ich niezwykły ślub. Uroczystość ta miała miejsce w malowniczym Konstancinie, w jednym z najpiękniejszych miejsc tego miasta, w Pałacu Ślubów.

Pałac Ślubów w Konstancinie okazał się doskonałym miejscem dla tego niezapomnianego dnia. Waldemar Dąbrowski i Małgorzata Brochocka wymienili przysięgę małżeńską w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Przyjęcie weselne odbyło się w domu pana młodego, w Konstancinie. Goście weselni mieli okazję podziwiać wyjątkowe dekoracje oraz wykwintne dania i przekąski. Wśród zaproszonych gości na tej niezwykłej uroczystości byli także znani artyści i osobistości. Reżyser Jacek Bromski, Edward Miszczak, Jerzy Starak, Grażyna Kulczyk oraz Zbigniew Niemczycki z żoną byli świadkami tego pięknego ślubu.

Nie mogło zabraknąć córki pana młodego, utalentowanej aktorki Marty Dąbrowskiej, która była dumna ze swojego ojca i szczęśliwa z powodu tej ważnej chwili w jego życiu. Obecny był także jej partner, aktor Sambor Czarnota. Przed samym ślubem odbył się tradycyjny wieczór panieński. Wśród zaproszonych gości na wieczorze panieńskim była także znana modelka Bogna Sworowska.

Baby shower polskiej aktorki. To córka byłego ministra

Zobaczcie galerię ze wspaniałej uroczystości ślubnej!

QUIZ PRL. Artyści i celebryci PRL. Czy ich jeszcze pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
1. Zeszyt „Aktorki” służył do:
celebryci i gwiazdy PRL
Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel
Listen on Spreaker.