Kto by się spodziewał?

Wielki sekret Semeniuk i Patkowskiego! Wiele par się nie przyznaje

2022-12-03 5:00

Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski są niezwykle zakochaną, szczęśliwą parą. Nic dziwnego, w końcu dopiero co wzięli ślub! Mało kto jednak wie, że para ma sekret, do którego zazwyczaj inne małżeństwa niechętnie się przyznają. Zdradzamy, o co chodzi!

Historia miłości Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w pracy - w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Pięli się po szczeblach kariery, osiągając stanowiska wiceministrów, a przy okazji rozkwitała też ich miłość. Nie od razu się w sobie zakochali – uczucie rosło powoli, ale za to okazało się niezwykle trwałe. Po roku związku Piotr Patkowski postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, a Olga Semeniuk powiedziała „tak”. Rok po zaręczynach powiedziała „tak” po raz kolejny, tym razem stojąc już na ślubnym kobiercu. - Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy – mówił nam Piotr Patkowski. Wszystko było dopracowane, nawet wybór świadków. Zostały nimi wyjątkowe osoby w życiu młodej pary. - Świadkową Olgi była jej wieloletnia przyjaciółka, a moim mój wieloletni przyjaciel, z którym znam się od pierwszej klasy gimnazjum. Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej – dodaje Patkowski. Teraz para cieszy się pierwszymi tygodniami jako małżeństwo!

Sekret Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego

Mało kto wie, że Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego łączy sekret! Jak się okazuje, wiceminister technologii i rozwoju jest starsza od swojego męża. Różnica nie jest jednak zbyt duża: ona ma 34 lata, a Piotr Patkowski 31 lat. Wiele par woli jednak nie ujawniać, że to kobieta jest starsza w związku, bowiem przyjęło się, że to mężczyzna powinien być starszy od partnerki. Obecnie jednak coraz częściej zakochani przestają patrzeć na wiek. Przykładem może być choćby dziennikarka Monika Olejnik, która partnera młodszego o 15 lat!  Trzeba pamiętać, że w relacji najważniejsze jest uczucie, a nie data urodzenia.

Sonda
Co sądzisz o związkach z dużą różnicą wieku?
Semeniuk spóźniła się na własny ślub
Nasi Partnerzy polecają