Olga Semeniuk i Piotr Patkowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Olga Semeniuk i Piotr Patkowski

Pięknie!

Wyjątkowe walentynki Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego. Wzruszające, gdzie poszli

2023-02-14 19:24

14 lutego to z pewnością szczególny dzień dla wiceministra finansów Piotra Patkowskiego oraz jego żony wiceminister rozwoju i technologii Olgi Semeniuk-Patkowskiej. W tym roku po raz pierwszy spędzą je jako małżeństwo! Postanowili uczcić to w wyjątkowy sposób.

Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w listopadzie 2022 roku. Za sobą mają już pierwsze wspólne święta Bożego Narodzenia i sylwestra, a teraz przyszła na uczenie pierwszych walentynek jako małżeństwo! Olga Semeniuk-Patkowska pochwaliła się, jak spędza z mężem święto zakochanych na Instagramie. - Udało się. Prosto po pracy wpadliśmy do jednej z gruzińskich restauracji w Warszawie – zdradziła. Pokazała też wspólne zdjęcie w środku klimatycznej restauracji i bukietem jasnoróżowych tulipanów. Przy okazji podzieliła się nieznaną historią z początków ich randkowania. - Miejsce o tyle ważne w historii naszego związku, że na drugą randkę dokładnie w to miejsce z przyczyn służbowych nie dotarłam, a Piotr na mnie czekał. Oj cierpliwy jest mój Mąż, bardzo cierpliwy. Dzisiaj już jako szczęśliwe małżeństwo przyszliśmy oboje. Kochani, cierpliwości, miłości i zrozumienia. Życzmy przez cały rok – napisała. Jak widać, Piotr Patkowski był bardzo wyrozumiały dla swojej ukochanej. Cierpliwość popłaciła! Teraz są szczęśliwym małżeństwem.

Sonda
Świętujecie w Walentynki?
Jeżeli PiS przegra wybory, pieniądze w Polsce będą. Jeżeli PiS wygra - tych pieniędzy nie będzie - Krzysztof Gawkowski. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ
Nasi Partnerzy polecają