Ale afera

Przejrzeli partnerkę Tomasza Lisa?! Powalające doniesienia

2023-02-07 20:33

Tomasz Lis w okresie świątecznym w 2022 roku przedstawił światu swoją nową ukochaną – Monikę Urbańczyk. Wygląda na to, że para świetnie się dogaduje, ponadto ich wspólną pasją jest sport. Internauci jednak odkryli pewien fakt na temat partnerki dziennikarza. To może wyjaśniać, dlaczego Lis w dość ostry sposób skomentował sprawę Mamy Ginekolog.

Tomasz Lis lubi komentować w mediach społecznościowych bieżące wydarzenia ze świata polityki, sportu i nie tylko. Ostatnio postanowił zabrać głos w sprawie Mamy Ginekolog, która aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio zaś pochwaliła się w sieci, że przyjmuje po znajomości swoje koleżanki bez oczekiwania w kolejce. Sprawa została ujawniona przy okazji badania USG, które wykonywała innej influencerce, LilMasti, która jest w ciąży. Zachowanie Mamy Ginekolog zostało zgłoszone do Izby Lekarskiej, a jej beztroskie podejście zostało mocno skrytykowane przez wiele znanych osób. Tomasz Lis jednak postanowił stanąć w obronie Mamy Ginekolog. - Kilka sfrustrowanych pańć przypuściło furiacki atak na Mamę Ginekolog. Za chwilę znowu będą prowadziły wykłady o konieczności walki z hejtem – napisał na Twitterze. Zdecydowana większość internautów nie podziela jednak zdania dziennikarza. Kilku z nich postanowiło poszukać dodatkowych informacji w sieci.

Zdemaskowali ukochaną Tomasza Lisa?!

W sieci pojawiły się oskarżenia, jakoby Mama Ginekolog i Monika Urbańczyk były przyjaciółkami, co tłumaczyłoby komentarz Tomasza Lisa. Internauci odkryli bowiem nagranie na profilu Ewy Sochacki, matki Mamy Ginekolog, na którym gotuje wspólnie z partnerką dziennikarza, a ich relacje wydają się bliskie. Z kolei na innym zdjęciu widać Monikę Urbańczyk na zamkniętej imprezie, organizowanej przez kontrowersyjną influencerkę. Czyżby faktycznie Tomasz Lis bronił jej przez przyjaźń?

Sonda
Zgadzasz się z postem Tomasza Lisa?
Express Biedrzyckiej - dr Małgorzata BONIKOWSKA

Od czego zależy, czy będziemy szczęśliwi w miłości?

Posłuchaj tych porad! Być może spojrzysz na swój związek z lepszej perspektywy.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają