Były mąż Hanny Lis nawiązuje do Kingi Rusin?! Jego słowa rozwścieczą wielu. To się porobiło!

2021-04-19 16:28 cha
Robert Smoktunowicz, Hanna Lis
Autor: Zenon Zyburtowicz/East News Robert Smoktunowicz, Hanna Lis

Były mąż Hanny Lis od lat nie jest czynnym politykiem – minęło kilkanaście lat, odkąd zasiadał w Senacie z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dziś Robert Smoktunowicz wytrwale komentuje polityczną rzeczywistość na Twitterze, często dosadnie punktując poczynania polityków PO. Tym razem postanowił mocno uderzyć w celebrytów, komentujących to, co dzieje się w Polsce z perspektywy „Zanzibaru, czy Malediwów”. Przez to niektórzy odebrali to jako nawiązanie do… Kingi Rusin. Tak, czy inaczej – wiele osób może poczuć się dotkniętych tym, co Robert Smoktunowicz właśnie powiedział.

Były mąż Hanny Lis nie zamierzał patyczkować się, dodając najnowszy wpis na Twittera. - Zawsze staram się obserwować wypowiedzi o polityce, Konstytucji i wymiarze sprawiedliwości - wszelkiej maści niby tzw. naszych celebrytów, obecnych zwykle na Zanzibar i Malediwach oraz ekspertów Marcina Mellera w TVN24 – stwierdził mocno Robert Smoktunowicz. - PiS porządzi jeszcze wiele lat. Tak trzymać... - dodawał. W komentarzach pod wpisem zaroiło się natychmiast od komentarzy. „Chyba Pan to przeczytał- mi się nawet komentować nie chciało” - stwierdził jeden z użytkowników Twittera, załączając artykuł o tym, jak Kinga Rusin skomentowała sytuację w Polsce. Przebywająca od dłuższego czasu na Malediwach, a obecnie podróżująca po Sri Lance była prowadząca „Dzień Dobry TVN” w istocie ostatnio skwitowała w ostrych słowach to, co dzieje się w rodzimej polityce.

Rusin o RPO

- Tymczasem w Polsce wykorzystuje się tragedię pandemii do odwrócenia uwagi i dorzyna się kolejną instytucję demokratycznego państwa prawa. Zgodnie z wolą rządzących nastąpi upadek niezależnego Rzecznika Praw Obywatelskich. Rządzący dokonają tego rękami kadłubowego Trybunału NIEkonstytucyjnego, w którego składzie mamy dublerów, Krystynę Pawłowicz i Piotrowicza – stwierdziła Rusin na Instagramie. - Widok prokuratora stanu wojennego musztrującego niezależnego rzecznika obywateli, broniącego na co dzień resztek państwa prawa, przejdzie do historii hańby. PiS rekomenduje na stanowisko rzecznika WSZYSTKICH obywateli (również niewierzących czy homoseksualnych) ... posła PiS – dodawała, okraszając wszystko… rajskim zdjęciem z tropików. Sam Smoktunowicz taktownie nie odpowiedział, czy faktycznie do dodania najnowszego wpisu sprowokowała go akurat Rusin, będąca - przypomnijmy… byłą żoną Tomasza Lisa.

NIE PRZEGAP: A to ci heca! Monika Olejnik oberwała za Kaczyńskiego! Oskarżenia najcięższego kalibru

Super Raport 19.04 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator niezależny, Jacek Karnowski - prezydent Sopotu) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze