Al Pacino

i

Autor: AP Al Pacino

Dziecko z kobietą młodszą o 54 lata

83-letni Al Pacino spłodził dziecko z 29-latką! "Poród za miesiąc"

2023-05-31 8:10

Al Pacino (83 l.) zawstydził Roberta de Niro (80 l.)! Dopiero co przeżywano szok na salonach w związku z narodzinami siódmego dziecka 80-latka, a już wielki świat obiegają nowiny o tym, że zaledwie 29-letnia partnerka Ala Pacino jest w ósmym miesiącu ciąży! Pacino ma już trójkę dzieci w wieku od 22 do 33 lat.

83-letni Al Pacino będzie miał dziecko z 29-latką! Młodsza od aktora o 54 lata Noor Alfallah urodzi już za miesiąc

Kolejne dziecko gwiazdora-seniora w Hollywood! Dopiero co komentowano narodziny siódmego dziecka Roberta de Niro (80 l.) i około 40-letniej instruktorki sztuk walki. Teraz jednak rozmnożył się kolejny wiekowy laureat Oscara. Chodzi o Ala Pacino (83 l.). Filmowy Michael Corleone już niebawem po raz czwarty zostanie ojcem. Jak informuje amerykański portal TMZ, Al Pacino i jego 29-letnia partnerka Noor Alfallah spodziewają się dziecka i ma się ono urodzić już za miesiąc. Gwiazdor i producentka telewizyjna zaczęli spotykać się w kwietniu ubiegłego roku. 29-latka jest młodsza od aktora aż o 54 lata i już wcześniej słynęła z romansów z bardzo wiekowymi postaciami, w tym z Mickiem Jaggerem i Clintem Eastwoodem. Z kolei Pacino wiązał się ze znacznie młodszymi kobietami. Nigdy nie brał ślubu, za to spłodził trójkę dzieci z dwiema kobietami. Ma 22-letnie bliźniaki i 33-letnią córkę.

Al Pacino. Jakie były jego najsławniejsze role? Za co dostał Oscara Al Pacino?

Al Pacino zyskał wielką sławę rolą Michaela Corleone, Sycylijczyka, który wyemigrował z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Za rolę drugoplanową w "Ojcu chrzestnym" (1972) dostał jedną ze swoich ośmiu nominacji do Oscara. Nagrodę Akademii Filmowej otrzymał za rolę emerytowanego oficera armii USA W "Zapachu kobiety" (1992 l.). Grał też w drugiej części "Ojca chrzestnego" (1974), Życiu Carlita (1993), Gorączce (1995), Donnie Brasco (1997), Adwokacie diabła (1997).

Al Pacino i Noor Alfallah

i

Autor: East News Al Pacino i Noor Alfallah
Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?

Jak dobrze znasz największe oscarowe hity? Quiz

Pytanie 1 z 7
Pierwsza ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w 1929 roku. Zwyciężył wówczas film…
Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!