Adele zarobi prawie 3 MILIONY za noc! Fani gwiazdy w szoku

2022-01-18 11:15
Adele
Autor: EAST NEWS Adele

To rekord w świecie showbiznesu! Adele (34 l.) zarobi bajońskie sumy i to zaledwie już w jedną noc. Brytyjska gwiazda będzie inkasować niemal po trzy miliony złotych po paru godzinach pracy - i tak od najbliższego piątku aż do połowy kwietnia. Adele zamieszka w dodatku w najbardziej luksusowym apartamencie Las Vegas. Co dokładnie będzie robić?

Takich zarobków zazdroszczą teraz Adele wszystkie inne gwiazdy sceny! "The Sun" ujawnił kosmiczne stawki piosenkarki, która już 21 stycznia, czyli w najbliższy piątek, zaczyna serię koncertów w ramach tak zwanej rezydencji w Las Vegas. Rezydencja polega na tym, że dana megagwiazda zamieszkuje w najbardziej rozrywkowym mieście USA przez jakiś czas i co weekend daje koncerty. W Las Vegas zarabiały miliony już takie sławy, jak Elton John, Celine Dion czy Britney Spears. Teraz przyszła kolej na Adele. Seria koncertów "Weekends With Adele” potrwa od 21 stycznia do 16 kwietnia tego roku. Według "The Sun", piosenkarka zarobi 500 tysięcy funtów za noc! To 2,7 miliona złotych... Jeśli to prawda, Adele pobije rekord najlepiej zarabiającej w Las Vegas kobiecej gwiazdy. Rekord ów należy wciąż do Celine Dion, która kilkanaście lat temu zgarniała tam 478 tys. funtów za noc. Ale to nie wszystko!

NIE PRZEGAP: Madonna obściskuje się z seksowną aktorką! Julia Fox zagra krolową popu?

NIE PRZEGAP: Asteroida gigant leci na Ziemię! Maksymalne zbliżenie za parę GODZIN

Sonda
Czy zapłaciłbyś prawie 4 tysiące złotych za bilet na koncert Adele?

Wykonawczyni "Easy On Me" przez cały czas będzie mieszkać w najbardziej luksusowym apartamencie w Las Vegas. Jedna noc kosztuje tam ponad 162 tysiące złotych, ale Adele oczywiście nie zapłaci ani centa, podobnie jak za służbę, kierowcę, ochronę i dowolne uczty dla gości. Szaleństwo? Same wpływy z biletów pozwolą szefom sali koncertowej Caesars Palace's Colosseum na opłacenie tych przyjemności. Najtańsze bilety na koncert Adele w Las Vegas kosztują około 3,7 tysiąca złotych, a najdroższe ponad 48 tysięcy złotych!

NIE PRZEGAP: Nie zgadniesz, co brytyjski książę trzyma na ŁÓŻKU! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Będzie 99-procentowy podatek?! Znamy listę osób, które mogą go zapłacić

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE