Awantura o spodnie Trumpa! Coś poszło bardzo nie tak...

2021-06-08 14:10
Awantura o spodnie Trumpa! Coś było nie tak
Autor: AP

Ups! Co za wpadka. Donald Trump wszedł na mównicę w Karolinie Północnej i podczas gdy grzmiał, surowo oceniając prezydenturę Joe Bidena, uwagę wszystkich przykuły... spodnie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Najwyraźniej coś poszło mocno nie tak! Internauci zamiast komentować ogniste przemówienie Donalda Trumpa, spoglądają z niepokojem w okolice jego kroku i zapytują - co tam się właściwie wydarzyło? "Inni już to udostępniali, ale nigdy dość udostępniania tego" - piszą internauci.

- Ekonomia idzie do diabła, a inflacja spowoduje wielką katastrofę! - grzmiał z mównicy Donald Trump. Były prezydent Stanów Zjednoczonych odwiedził Greenville w Karolinie Pólnocnej, gdzie odbywała się konwencja Partii Republikańskiej. Trump nie ukrywa, że interesuje go walka o reelekcję w 2024 roku i to przemówienie, ostro krytykujące Joe Bidena, na pewno miało być kamieniem milowym w drodze do kolejnej wymarzonej kadencji prezydenckiej Trumpa. Jednak coś poszło nie tak. Internauci zamiast komentować ogniste przemówienie Donalda Trumpa, spoglądają z niepokojem w okolice jego kroku i zapytują - co tam się właściwie wydarzyło?

NIE PRZEGAP: Księżna Kate skomentowała narodziny córki Meghan! Te słowa mogą zaskoczyć

Wielu uważa, że Donald Trump załozył spodnie tyłem do przodu i właśnie tak wyszedł na mówicę! "Inni już to udostępniali, ale nigdy dość udostępniania tego. Donald Trump wygłosił swoje ważne przemówienie w założonych odwrotnie spodniach. Przyjrzyjcie się i powiedzcie mi czy się mylę" - pisze jeden z komentatorów. "Jego spodnie są zdecydowanie włożone tyłem do przodu. Nie ma rozporka, a fałdy spodni wyglądają dokładnie jak te, które zazwyczaj są po drugiej stronie", "Brak rozporka w spodniach Trumpa? Chyba wiem, gdzie on się podział" - piszą inni złośliwcy. Ale Trump ma gorsze zmartwienia. Nadal jest zablokowany w mediach społecznościowych, a w dodatku jego interesami coraz intensywniej interesują się nowojorska prokuratura i skarbówka.

NIE PRZEGAP: Zaszczepią wszystkich ludzi na koronawirusa do końca 2022 roku! Premier ujawnia

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze