Dramat gwiazdy filmów dla dorosłych. Wyrzucili mi konia ze stajni, bo się rozbieram przed kamerą

i

Autor: Shutterstock Dramat gwiazdy filmów dla dorosłych. "Wyrzucili mi konia ze stajni, bo się rozbieram przed kamerą"

Jak oni mogli?!

Dramat gwiazdy filmów dla dorosłych. "Wyrzucili mi konia ze stajni, bo się rozbieram"

2023-02-09 10:19

27-letnia Honour Spencer, modelka platformy z treściami dla dorosłych cierpi po tym, jak luksusowa stajnia, w której trzymała swojego ukochanego konia, wyrzuciła jej zwierzę na bruk. "Niestety nie czujemy się komfortowo z branżą, w której pracujesz" - usłyszała. Nie kryje żalu. "To przerażające, jestem dyskryminowana z powodu mojej pracy".

Brytyjska gwiazda popularnego serwisu oferującego treści dla dorosłych zarabia około 5 tys. funtów miesięcznie (prawie 27 tys. zł). Część tej pokaźnej sumki wydawała do niedawna na to, by utrzymać swoją klacz, Cherry. I to utrzymać ją w naprawdę w luksusowych warunkach, w prestiżowym ośrodku jeździeckim Marbury Equestrian Centre w Cheshire, za który co miesiąc płaciła 630 funtów, czyli niemal 3,5 tys. zł. Chwilę przez sylwestrem 2022 dostała wiadomość, że musi zabrać stamtąd swojego konia, a stajnia pokryje koszty związane z przeniesieniem zwierzęcia w inne miejsce. 

Stajnia do modelki dla dorosłych: "Niestety, źle się czujemy z twoją branżą"

"Jesteś cudowną osobą. Jednakże niestety nie czujemy się komfortowo z branżą, w której pracujesz, na którą zwrócono mi uwagę, oraz z różnymi ludźmi, których do nas przyprowadzałaś" - przekazał jej przedstawiciel stajni, Ross Evans. ​"Nigdy nie zrobiłam nic złego i zawsze szanowałam personel stadniny. To absolutnie przerażające - jestem dyskryminowana z powodu mojej pracy" - żali się gwiazda, a cytuje ją "The Sun".

"Praca mnie nie definiuje. Czuję się zraniona"

Podkreśla, że decyzja właścicieli ośrodka głęboko ją zraniła. "Praca danej osoby nie definiuje jej osobowości" - mówi. Deklaruje też, ze już przeniosła ukochaną klacz w miejsce, w którym nikt nie robi problemów w związku z jej zajęciem. 

Sonda
Lubisz konie?
Kotka pracownikiem stajni
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają