Wąż, żmija

i

Autor: Shutterstock Wąż, żmija

Walka dziecka z gadem

Dwulatka zagryzła węża! On zaatakował ją pierwszy

2022-08-18 11:30

Walka dwulatki z rozjuszonym wężem zakończona zwycięstwem dziecka! Taki szokujący incydent opisuje brytyjski "9 Breaking News". Gad zakradł się do ogródka, gdzie bawiła się dwulatka, skoczył na dziecko i wpił mu się w dolną wargę. Dziecko nie dało za wygraną i nie straciło zimnej krwi. Źle się to skończyło dla węża...

Dwuletnia dziewczynka z Turcji zaatakowana przez węża. Ugryzł ją w usta, ale sam został ugryziony i nie przeżył

Czy to możliwe, by zaledwie dwuletnie dziecko pokonało w walce kąsającego węża? Jak opowiada ojciec tej walecznej dziewczynki - jak najbardziej tak. Do tych niewiarygodnych zdarzeń doszło niedawno we wschodniej Turcji. Dwuletnia dziewczynka bawiła się w przydomowym ogródku w miejscowości Bingol. W pewnym momencie do ogródka zakradł się półmetrowy wąż. Podpełzł do dziewczynki, a ona próbowała go chwycić. Wtedy gad skoczył prosto na dziecko i wpił mu się w dolną wargę! Sytuacja wydawała się beznadziejna. Dziecko nie dało jednak za wygraną i nie straciło zimnej krwi. Jak opowiada dzisiaj ojciec ze szpitalnej sali, kiedy wąż ugryzł dziewczynkę, ona z kolei ugryzła gada. W międzyczasie na szczęście nadbiegli na ratunek sąsiedzi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przeżyło. Po trzech latach zrobiła to samo, a wtedy...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Molestowanie seksualne w kręgu papieża Franciszka! Pozew jest w sądzie!

Sonda
Boisz się węży?

Jak się okazało, dwulatka na tyle mocno ugryzła gada, że nie był on w stanie atakować dalej. Potem dorośli dobili atakujące zwierzę, a dziewczynka trafiła do szpitala. Jak się okazało, nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Została jednak zatrzymana w klinice na 24-godzinnej obserwacji. "Allah naprawdę ją ochronił" - mówi ze łzami wzruszenia ojciec dzielnej dwulatki z Turcji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe kary dla właścicieli psów! Setki tysięcy grzywny i trzy lata więzienia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzice poili małe dziecko wódką! Wszystko się nagrało. WIDEO

Quiz geograficzny. Nad jaką rzeką leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Londyn znajduje się nad:
Wrocław. Handlował wężami, którym grozi wyginięcie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki