Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przezyło. Po 3 latach zrobiła to samo

i

Autor: Facebook.com Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przezyło. Po 3 latach zrobiła to samo

Najgorsza matka w USA?

Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przeżyło. Po trzech latach zrobiła to samo, a wtedy...

2022-08-18 8:10

22-latka ze Stanów Zjednoczonych to najgorsza matka w Ameryce? Niestety, jej kolejne wyczyny skończyły się dramatycznie. Zaledwie trzy lata temu Ivy Lynn Lee (22 l.) zostawiła w rozgrzanym aucie 3-letnią córeczkę i dziecko ledwo przeżyło. Teraz zrobiła to samo młodszej, półrocznej córce.

22-latka z USA zostawiła półroczne dziecko w rozgrzanym aucie na pięć godzin. Dziecko zmarło, matka odpowie za morderstwo. To nie był pierwszy raz!

"Nie mogę spędzać czasu z moją wspaniałą małą dziewczynką, która uczyniła mnie matką, ale wiem, że ona myśli o mnie każdego dnia. Ave, moje najstarsze dziecko, zawsze będziesz największą częścią mojego serca bez względu na to, co ludzie mówią. A ty Risso, moja najmłodsza córko, pokochałabyś siostrzyczkę, gdybyś mogła ją poznać". W ten sposób Ivy Lynn Lee (22 l.) jeszcze niedawno lała krokodyle łzy w mediach społecznościowych. O co chodziło? Zaledwie trzy lata temu 22-latka z Luizjany zostawiła w rozgrzanym aucie 3-letnią córeczkę Avereigh. Dziecko ledwo przeżyło, a incydent sprawił, że opieka społeczna odebrała Ave matce i zabrała ją do rodziny zastępczej. Ivy urodziła potem jeszcze jedno dziecko, córkę Rissę. Niestety, wydarzenia z 2019 roku niczego nie nauczyły wyrodnej matki. Kobieta... ponownie zostawiła dziecko w rozgrzanym samochodzie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Molestowanie seksualne w kręgu papieża Franciszka! Pozew jest w sądzie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe kary dla właścicieli psów! Setki tysięcy grzywny i trzy lata więzienia

 Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przezyło. Po 3 latach zrobiła to samo

i

Autor: Facebook.com Zostawiła dziecko w gorącym aucie. Cudem przezyło. Po 3 latach zrobiła to samo

Dziecko w rozgrzanym samochodzie. Półroczna Rissa umierała w męczarniach. Matka początkowo kłamała

22-latka zamknęła półroczną Rissę w aucie i poszła na pięć godzin do pracy. Dziecko umierało w męczarniach w rozgrzanym do czerwoności pojeździe. Kiedy Ivy Lynn Lee wróciła, Rissa nie dawała już znaków życia. Kobieta wezwała policję i pogotowie. Dziewczynka trafiła do szpitala, a tam stwierdzono jej zgon. Początkowo matka kłamała, że to ktoś inny zostawił dziecko w samochodzie, potem do wszystkiego się przyznała. W dodatku w aucie znaleziono marihuanę. Teraz 22-latka odpowie za swój czyn jak za morderstwo drugiego stopnia. Wyznaczono za nią dwa miliony dolarów kaucji i czeka na proces.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzice poili małe dziecko wódką! Wszystko się nagrało. WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: J Lo przygarnęła męża do swojego gniazdka! Oszczędna gwiazda nie kupi nowej willi

Sonda
Czy Wam zdarzyło się kiedyś zostawić dziecko w samochodzie?

Najsłynniejsi seryjni mordercy PRL

Pytanie 1 z 10
Karol Kot, krakowski morderca z lat 60. nazywany był...
Pies zostawiony w rozgrzanym kamperze na pewną śmierć. Uratowali go bohaterscy strażnicy miejscy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE