Ekspert ujawnia tajemnicę księcia Harry'ego! Chodzi o związek z Meghan

i

Autor: AP Ekspert ujawnia tajemnicę księcia Harry'ego! Chodzi o związek z Meghan

Ekspert ujawnia tajemnicę księcia Harry'ego! Chodzi o związek z Meghan

2022-06-29 13:37

Specjalista od brytyjskiej rodziny królewskiej pochylił się nad nowymi zdjęciami księcia Harry'ego i Meghan Markle z kalifornijskiego raju, po czym ogłosił, że ani chybi w tym raju pojawiły się kłopoty! Duncan Larcombe przeanalizował to, co robił książę Harry w ostatnim czasie i wygłosił dla "Closer" smutną tezę odnośnie życia wnuka Elżbiety II z Meghan Markle. Ma rację, a może to wszystko tylko plotki?

Meghan Markle i książę Harry mają kłopoty? Znów plotki o kryzysie

Meghan Markle i książę Harry już trzeci rok spędzają z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Na przełomie 2019 i 2020 roku niespodziewanie ogłosili w mediach społecznościowych, że rezygnują ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej i nie wracają z Kanady do Wielkiej Brytanii. Potem zaczęła się pandemia i pospieszyli się z wyprowadzką do Stanów Zjednoczonych, gdzie kupili wartą 11 milionów dolarów rezydencję w kalifornijskim Montecito, w sąsiedztwie największych gwiazd, takich jak Oprah Winfrey czy Orlando Bloom. Życie w raju? Coraz częściej pojawiają się plotki kryzysie, jaki ma targać życiem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Teraz do chóru rozmaitych "znajomych pary" i analityków, którzy wieszczą problemy, dołączył znany w Wielkiej Brytanii ekspert do spraw rodziny królewskiej i autor tekstów na jej temat. Duncan Larcombe przeanalizował to, co robił książę Harry w ostatnim czasie i wygłosił dla "Closer" smutną tezę odnośnie życia wnuka Elżbiety II z Meghan Markle.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brytyjska księżniczka jest spłukana?! "Karta odrzucona trzy razy"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wróżbitka o związku Meghan Markle i księcia! Nie ma dobrych wieści

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?

"Harry wygląda na nieszczęśliwego. On tam żyje jako wygnaniec"

Księcia Harry'ego nazwał "wygnańcem z własnej woli" i uznał, że żałuje on decyzji o tym "wygnaniu" - z Wielkiej Brytanii do USA. pochylił się nad nowymi zdjęciami księcia Harry'ego i Meghan Markle z kalifornijskiego raju - i ogłosił, że ani chybi w tym raju pojawiły się kłopoty. Na nowych zdjęciach księcia widzimy go, jak gra w polo - zupełnie jak w ojczyźnie - i spotyka się ze znajomymi, by wychylić z nimi parę głębszych. "On tęskni za domem. Meghan wspiera go z boku, pomagając mu stworzyć perfekcyjne życie w Los Angeles, tak by usprawiedliwić porzucenie tamtego życia. Ale coś tutaj nie pasuje. Harry wygląda na nieszczęśliwego. On tam żyje jako wygnaniec z własnej woli, a to bardzo towarzyska osoba. Za młodych lat miał pełno znajomych, w tym starszego brata Williama i zawsze spędzał z nimi czas. Teraz musi od czasu do czasu zastanawiać się, czy to wszystko było tego warte" - stwierdził w rozmowie z "Closer" Duncan Larcombe. Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto najbrzydszy pies świata! Mr. Happy Face zdeklasował rywali

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zeznania asystentki pogrążają Trumpa! "Wiedział, że mają broń, wyrywał kierownicę"

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE