Fan Putina Steven Seagal spotkał się z dyktatorem. Podarował mu nietypowy prezent [FOTO]

2021-05-05 13:14 mw
STEVEN SEAGAL
Autor: East News STEVEN SEAGAL

Hollywoodzki gwiazdor kina akcji Steven Seagal znany jest ze swojego otwartego wsparcia dla prezydenta Rosji Władimira Putina. W 2016 roku otrzymał nawet rosyjskie obywatelstwo. Tym razem zaskoczył wielu, bo złożył wizytę prezydentowi Wenezueli, Nicolasowi Maduro i postanowił go obdarować nietypowym prezentem.

Gwiazdor kina akcji z filmowych hitów z lat 80. i 90. znany jest z popierania prezydenta Rosji, a w 2016 roku otrzymał obywatelstwo rosyjskie i serbskie. Wydarzenie zostało wyemitowane w rosyjskiej telewizji, a paszport przekazał sam Władimir Putin.

PRZECZYTAJ Dyktator oskarża o TOTALITARYZM. Facebook zawiesił mu stronę. Chodzi o lek na COVID-19

Tym razem Seagal pojawił się w wenezuelskiej państwowej telewizji, a materiał z nim został wyemitowany we wtorek. Aktor, ubrany na czarno i bez maseczki, podarował Maduro miecz samurajski, a gdy ten otrzymał nietypowy prezent, kilka razy przeciął powietrze nowym podarunkiem.

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?

Nicolas Maduro, którego reelekcja w 2018 roku została uznana przez Biały Dom za oszukańczą, podlega zachodnim sankcjom. Został nazwany dyktatorem z powodu rzekomego oszustwa wyborczego i innych nadużyć. Lider opozycji Juan Guaido ogłosił się liderem Wenezueli w 2019 roku będąc jednocześnie przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego kierowanego przez opozycję. Jego roszczenie zostało uznane przez ponad 50 krajów, w tym Stany Zjednoczone.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze