Kate

i

Autor: Alastair Grant/AP

Rodzina królewska

Księżna Kate zaszokowała poddanych! Założy TO na koronację Karola III

2023-05-03 7:58

Niesłychane! Wygląda na to, że księżna Kate zaczyna buntować się przeciwko sztywnej dworskiej etykiecie. Najpierw pomalowała paznokcie na krwistoczerwony kolor, a teraz pojawiają się niebywałe doniesienia na temat stylizacji, którą podobno wybierze żona księcia Williama na koronację króla Karola III. Aż trudno uwierzyć!

Księżna Kate wystylizuje się na hippiskę?! Pójdzie tak na koronację króla Karola III. Niezwykłe doniesienia o kwiatach we włosach

Księżna Kate i książę William bez wątpienia będą w samym centrum wydarzeń podczas koronacji króla Karola III. Uroczystości odbędą się już 6 maja w Westminster Abbey. Z takiej okazji wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej i zaproszeni światowy przywódcy z pewnością wybiorą styl poważny, elegancki i nobliwy. Do tej pory cały świat spodziewał się, że także księżna Kate jak zwykle pokaże tradycyjną elegancję bez cienia szaleństw. Tylko z rzadka przecież zdarzały jej sie odstępstwa od dworskiej etykiety. Ale może stać się całkowicie inaczej, przynajmniej jeśli wierzyć doniesienia The Times! Pojawiają się niebywałe doniesienia na temat stylizacji, którą podobno wybierze żona księcia Williama na koronację króla Karola III. Aż trudno uwierzyć!

„Widok księżnej Walii w kwiecistej koronie nada uroczystościom szczególny ton, ukazując szacunek króla dla natury"

Otóż według The Times księżna Kate zamierza wystylizować się na... hippiskę! Nie założy diamentowej tiary, tylko przyozdobi głowę... "kwiatową ozdobą". Wygląda na to, że Kate z kwiatami we włosach skradnie show! Sally Bedell Smith, biograf rodziny królewskiej, tak komentuje te doniesienia dla The Times: „Widok księżnej Walii w kwiecistej koronie nada uroczystościom szczególny ton, ukazując szacunek króla dla natury i jego zamiłowanie do kwiatów. Wydaje się również, że jest to szczególnie egalitarny akcent" - dodaje ekspertka, sugerując, że Kate chce w ten sposób zbliżyć się do zwykłych ludzi, którzy o diamentowych tiarach we własnej szufladzie mogą tylko pomarzyć.

Sonda
Podoba ci się księżna Kate?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają