Walizka

i

Autor: Pixabay.com

Potworne odkrycie

Kupili na aukcji starą walizkę. Gdy ją otworzyli, zobaczyli coś makabrycznego

2022-08-17 12:30

Szokujące odkrycie w Nowej Zelandii! Pewna rodzina z Auckland postanowiła kupić na aukcji internetowej starą walizkę. Przedmiot, który tak bardzo spodobał się Nowozelandczykom, okazał się jednak skrywać pewną bardzo mroczną tajemnicę. Gdy nabywcy otworzyli walizkę, zobaczyli coś potwornego.

Rodzina kupiła walizkę na aukcji internetowej. Okazało się, że w środku są zwłoki ludzkie

Miał być niewinny zakup przez internet, skończyło się na makabrze, światowym rozgłosie i policyjnym śledztwie. Do tych przerażających zdarzeń doszło niedawno w Nowej Zelandii. Pewna zwyczajna rodzina przeglądając aukcje internetowe zauważyła starą, ciekawą walizkę. Nowozelandczycy z Auckland postanowili ją kupić. Złozyli zamówienie, zrobili przelew i czekali. Ale przedmiot, który tak bardzo spodobał się tej rodzinie, okazał się skrywać pewną bardzo mroczną tajemnicę. Kiedy walizka została do nich przywieziona, postanowili ją obejrzeć. Oczywiście od razu ją otworzyli, a wtedy zobaczyli coś potwornego. W środku znajdowały się ni mnie nie więcej, tylko ludzkie szczątki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe kary dla właścicieli psów! Setki tysięcy grzywny i trzy lata więzienia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzice poili małe dziecko wódką! Wszystko się nagrało. WIDEO

Sonda
Czy brałaś/brałeś kiedykolwiek udział w aukcji?

Zwłoki w walizce. Nabywcy wezwali policję. Kości mogły należeć do więcej niż jednej osoby!

Przerażeni Nowozelandczycy wezwali policję, chociaż trochę się tego obawiali. Jednak funkcjonariusze szybko stwierdzili, że nabywcy feralnej walizki nie mają nic wspólnego z jej makabryczną zawartością. Niestety, sprzedawca nie był wymieniony w ogłoszeniu i dotarcie do niego wcale nie jest oczywiste. Śledztwo ruszyło, a szczątki trafiły do badań kryminalistycznych. To w dodatku nie jest koniec makabry. Prawdopodobnie znalezione w walizce kości mogły należeć do więcej niż jednej osoby!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kazała kochankowi zabić męża pastora! "Zmusił ją sto razy do seksu w trójkącie"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Terrorysta mordował wybuchową sztuczną nogą! Zamach na duchownego

QUIZ. Czy znasz polskie powieści kryminalne? Nawet najwięksi fani mają problem z pytaniem numer 5

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Który z autorów stworzył prawniczkę Joannę Chyłkę?
Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE