Madonna nie płaci pracownikom! Sama się przyznała, ale ma tupet!

2021-11-23 13:25
Madonna nie płaci pracownikom! Sama się przyznała i wywołała skandal
Autor: @madonna/ INSTAGRAM Madonna nie płaci pracownikom! Sama się przyznała i wywołała skandal

Oburzający wpis Madonny na Instagramie! Gwiazda mogąca poszczycić się majątkiem wartym około 850 milionów dolarów zupełnie na poważnie pochwaliła się, że przy jej najnowszej sesji zdjęciowej wszyscy pracowali za darmo godzinami i spali na kanapach "w imię sztuki", a "projekt" miał "niemal zerowy budżet". Madonna jest z siebie dumna, ale fani nie zostawiają na niej suchej nitki.

Jest multimilionerką, ale skąpi na opłacenie zwykłych ludzi, bez których nie byłaby w stanie utrzymać statusu gwiazdy! Madonna wywołała słuszne oburzenie swoim najnowszym wpisem na Instagramie. Jak się okazało, piosenkarka mogąca poszczycić się majątkiem wartym około 850 milionów dolarów, chwali się tym, że sztab ludzi haruje na nią za darmo. Madonna opublikowała na Instagramie kilka zdjęć ze swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Widać między innymi fotografa, który w dziwacznej pozowanej scenie... przystawia gwieździe nóż do gardła. Fryzura Madonny wygląda na bardzo pracochłonną, ale wszystko wskazuje na to, że fryzjerzy nie dostali za tę harówkę ani grosza. "Jestem dumna ze współpracy z @stevenkleinstudio dla @vmagazine, z tego, że mimo wszystkich przeszkód, z bardzo małym wsparciem od ludzi nie związanych ze sztuką i niemal zerowego budżetu nadal byliśmy w stanie robić SZTUKĘ! Sztuka jeszcze nie umarła jeśli masz siłę by walczyć o to, w co wierzysz!!" - zaczyna swój wpis Madonna.

NIE PRZEGAP: 46 OSÓB spłonęło żywcem w autokarze! Tragedia w Bułgarii

NIE PRZEGAP: Wojna rodziny królewskiej z BBC! Chodzi o Meghan Markle

"Dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas, spali na kanapach i pracowali przez długie godziny za darmo, by wspierać Madame X. Ona jest tu nie tylko po to, by budzić niepokój, ale też po to, by utrzymywać SZTUKĘ przy życiu. Wysyłam wam wszystkim WIELKIE całusy!". "Madame X" to tytuł albumu Madonny. Fani w komentarzach nie zostawili suchej nitki na skąpej Madonnie, która każe ludziom harować za darmo "dla sztuki". Co o tym wszystkim myślisz? Zagłosuj w naszej sondzie!

NIE PRZEGAP: Odmówiła zaszczepienia na koronawirusa. Umarła OSIEM razy!

NIE PRZEGAP: Księżna rzuci księcia i ucieknie z innym?! Mowa o bogatym Rosjaninie!

Sonda
Czy zachowanie Madonny było niewłaściwe?

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Afera w Otwocku. Mobbing w ZGM. Dyrektor do sekretarki. Nie zarobię przez panią 30 tys.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE