Nagie piersi na czerwonym dywanie! Seksowna gwiazda szokuje

i

Autor: AP

Nie zakryła niczego

Nagie piersi na czerwonym dywanie! Seksowna gwiazda szokuje

2023-05-22 14:12

Była kochanka rapera dosadnie przypomniała światu o sobie! Julia Fox (33 l.), która wsławiła się paroma randkami z Kanye Westem, poszła na elegancką galę... dosłownie z piersią na wierzchu. Aktorka nie zamierzała ukrywać swoich wdzięków i świeciła biustem bardziej, niż zgromadzeni fotografowie fleszami aparatów.

Julia Fox poszła z nagim biustem na imprezę w Cannes! Te zdjęcia w wielu miejscach ocenzurowano

Julia Fox jeszcze niedawno była niemal nikomu nieznaną drugoligową aktorką. Dziś, po krótkim, ale głośnym romansie z Kanye Westem, jest jedną z najbardziej znanych hollywoodzkich celebrytek i najwyraźniej chce, by tak pozostało. W tym celu musi podtrzymywać zaciekawienie swoją osobą, a metoda, jaką wybrała gwiazdka, jest znana i lubiana przez paparazzich. Julia Fox postanowiła po prostu pokazać swoje wdzięki! Aktorka poszła na elegancką galę Art of Elysium w Cannes... dosłownie z piersiami na wierzchu. Aktorka nie zamierzała ukrywać swoich wdzięków przed nikim i świeciła biustem bardziej, niż zgromadzeni fotografowie fleszami aparatów. Jej suknia odsłaniała tak dużo, że wiele portali informacyjnych piksluje zdjęcia Julii Fox jako zbyt śmiałe. Ciekawa stylizacja czy przesada? Zobacz sam!

Julia Fox. Kim jest była dziewczyna Kanye Westa?

Julia Fox urodziła się w USA, ma włoskie korzenie po matce. Zaczynała jako projektantka ubrań, pracownica sklepu z butami, a nawet pracownica salonu sado-maso. Julia wystąpiła w kilku filmach, jej największy sukces to gra u boku Adama Sandlera w filmie "Uncut Gems" z 2019 roku. Ma rocznego syna, z mężem rozwiodła się po trzech latach małżeństwa. Kanye od 2014 roku był mężem Kim Kardashian, Kim złożyła pozew rozwodowy w lutym. Pod koniec 2022 roku rozwód sfinalizowano, a West zdążył po krótkim czasie wziąć ślub z projektantką Biancą Censori.

Czyje to piersi?

Pytanie 1 z 7
To dekolt...
Zdjęcie
Powiększanie piersi metodą Radiage