Papież Franciszek w punkcie szczepień! Co tam robił?

2021-04-23 14:00 Zofia Dąbrowska
Papież Franciszek odwiedził ośrodek szczepień dla ubogich i bezdomnych
Autor: EASTNEWS

Papież Franciszek udał się do punktu szczepień na koronawirusa w Watykanie. Czy został zaszczepiony? Tym razem były to tylko odwiedziny, ponieważ Ojciec Święty został zaszczepiony na koronawirusa już znacznie wcześniej. Papież był wzruszony, widząc potrzebujących mieszkańców Watykanu otrzymujących szczepionkę na Covid-19. Dziś przypada dzień imienin Franciszka, więc zebrani w ośrodku szczepień pacjenci zaśpiewali specjalnie dla niego piosenkę imieninową.

Papież Franciszek widziany w punkcie szczepień na koronawirusa! Dziś około gosziny 10:30 rano Ojciec Święty udał się do atrium Auli Pawła VI, gdzie zorganizowano miejsce podawania preparatu przeciwko Covid-19 osobom ubogim i potrzebującym mieszkańcom Watykanu. Tym razem były to tylko odwiedziny, ponieważ Ojciec Święty został zaszczepiony na koronawirusa już znacznie wcześniej. Dziś przypada dzień imienin Franciszka, więc zebrani w ośrodku szczepień pacjenci zaśpiewali specjalnie dla niego piosenkę imieninową.

NIE PRZEGAP: Putin ma NADMUCHIWANE czołgi! Szokująca prawda ujawniona. Nabrał wszystkich!

Papież był wzruszony, widząc potrzebującuch mieszkańców Watykanu otrzymujących szczepionkę na Covid-19. Podarował im po jednym czekoladowym jajku. Franciszek podziękował wolontariuszom, którzy wykonywali szczepienia przeciwko koronawirusowi, a po półgodzinnej wizycie wrócił do Domu Świętej Marty, gdzie mieszka.

NIE PRZEGAP: Prognoza pogody na LATO 2021. Szwajcarska PRZEPOWIEDNIA na wakacje

Warszawa szykuje się do otwarcia Centralnego Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie Legii w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze