Testuje wierność mężczyzn, zarabia fortunę

i

Autor: @carollekker_ / INSTAGRAM Testuje wierność mężczyzn, zarabia fortunę

Test na wierność

Piękność testuje wierność mężczyzn za pieniądze. Zarobiła już fortunę!

2022-07-31 5:00

Modelka z Barcelony znalazła sobie nietypowy sposób na zarobek! Carolina Lekker zbija fortunę, testując wierność mężczyzn. Jak twierdzi piękność z Barcelony, kobiety płacą jej niemal po 10 tysięcy złotych za flirtowanie z ich partnerami. Jeśli nie ulegną pokusie, cała kwota zostaje zwrócona, ale jeśli umówią się z Caroliną na randkę, ona zgarnia całą kwotę. Zapłaciłabyś jej tyle, żeby zdemaskować zdradzającego mężczyznę?

Carolina Lekker jest testerką wierności. Zgarnia fortunę za flirty z zajętymi facetami

Jest modelką Playboya, walczy w konkursie na Miss Pośladków, a na Instagramie wije się w kuszących pozach. Trudno się dziwić, że wielu mężczyzn wzdycha do Caroliny Lekker. Piękność z Barcelony nie raz widziała, jak zajęci panowie zapominają o obrączce czy przysięgach miłości, kiedy tylko zobaczą jej gorące fotki. I postanowiła na tym... zarobić. Carolina Lekker zbija fortunę, testując wierność mężczyzn. Jak twierdzi piękność z Barcelony, kobiety płacą jej niemal po 10 tysięcy złotych za flirtowanie z ich partnerami w mediach społecznościowych. Modelka zagaduje do wskazanych panów, a kiedy odpiszą, wytrwale z nimi dyskutuje, aż rozmowa staje się coraz bardziej gorąca... Jeśli zaczepieni mężczyźni nie ulegną pokusie i odmówią propozycji seks spotkania, cała kwota zostaje zwrócona zleceniodawczyni, ale jeśli skuszą się i umówią z Caroliną na randkę, to ona zgarnia całą kwotę, zaś niewierny mąż czy narzeczony zostaje zdemaskowany.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zostawiła półtoraroczną córkę samą na tydzień i poszła do kochanka. Dziecko zmarło z głodu

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok! Meghan Markle nie chciała mieszkać z mężem! "Nie będę jego własnością"

Sonda
Wybaczyłabyś zdradę?

Zarabia tysiące, testując wierność. Wszystko wydaje na operacje plastyczne

Carolina Lekker ujawnia w "Daily Star", że tą metodą zarobiła już kilkadziesiąt tysięcy złotych, więc przynajmniej paru testowanych przez nią panów skusiło się na jej wdzięki. Pieniądze modelka wydaje na kolejne operacje plastyczne. Nie ukrywa, że jest częstym gościem gabinetów chirurgii plastycznej, a ambicją mieszkanki Barcelony jest mieć... najdroższe ciało na całym Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jennifer Lopez całkiem naga w centrum miasta! Wynalazła balsam do pupy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gorące wyznanie Demi Moore! Ma 60 lat i nie przestanie się rozbierać

QUIZ. Te tajemnice skrywa twoje ciało! To naprawdę wypada wiedzieć!

Pytanie 1 z 18
Jeden z tych narządów może boleć, pozostałe nie. Wskaż który to narząd:
M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany