Pilne! Arnold Schwarzenegger został zaatakowany w RPA! [WIDEO]

2019-05-18 20:37 mos
Arnold Sh
Autor: Flickr/Gage Skidmore

Arnold Schwarzenegger tej wizyty w Johannesburgu z pewnością nie będzie miło wspominał. Aktor został brutalnie kopnięty z wyskoku w plecy podczas imprezy sportowej. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Arnold Schwarzenegger jest nie tylko aktorem, ale także kulturystą, aktywistą i politykiem. Odbywa obecnie podróż po Afryce. 71-letni gwiazdor kina akcji został zaatakowany na dorocznej gali "Arnold Classic Africa", zawodach w 90 dyscyplinach sportowych. Zdarzenie miało miejsce w południowoafrykańskim mieście Johannesburgu.

ZOBACZ TEŻ: Rozenek pokazała JEDNO zdjęcie i zniesmaczyła fanów: Ohyda, fuj

Podczas eventu aktor robił sobie zdjęcia z fanami i kręcił filmiki. Kiedy Schwarzenegger wstał od stolika, podbiegł do niego mężczyzna, który z wyskoku kopnął go obydwiema nogami w plecy. 71-latek stracił równowagę i na chwilę go zamroczyło. Ochroniarze usunęli napastnika z centrum konferencyjnego. Dyrektor "Arnold Partner for Africa" powiedział, że aktorowi nic poważnego się nie stało. 

Wkrótce wydarzenie skomentował sam aktor na swoim profilu na Twitterze.

"Dziękuję za Wasze komentarze, ale nie ma się czym martwić" - napisał Schwarzenegger. I dodał: "Zorientowałem się, że ktoś mnie kopnął dopiero, gdy obejrzałem wideo, jak Wy wszyscy" - stwierdził kulturysta. Jak stwierdził "początkowo sądził, że ktoś potrącił go w tłumie".

 "Cieszę się, że idiota nie przerwał mojego Snapchata" - zażartował aktor.

Najnowsze