Podszywa się pode mnie SEKS-LALKA! Dramat modelki

2022-01-11 11:20
Seks lalka podszywa się pode mnie! Dramat modelki w bieliźnie
Autor: INSTAGRAM Seks lalka podszywa się pode mnie! Dramat modelki w bieliźnie

Takiego procesu jeszcze nie było! Modelka i influenserka idzie na wojnę z firmą produkującą seks-lalki. Yael Cohen Aris (26 l.) odkryła, że bez jej wiedzy i zgody wykonano seks-lalę będącą jej kopią. Sztuczna piękność ma nawet to samo imię! Modelka z Izraela pozywa producenta lal i chce, by jej podróbki zniknęły z półek sklepowych.

Tego strasznego dnia modelka i influenserka z Izraela przeżyła szok swojego życia! Jeden z fanów w mediach społecznościowych wysłał jej linka do oferty sprzedaży seks-lalek w internecie. Yael Cohen Aris (26 l.) kliknęła w link i zobaczyła... siebie. No, prawie. Okazało się, że niejakie Irontech Doll postanowiło wyprodukować seks-lalkę będącą kopią prawdziwej modelki - właśnie Yael Cohen Aris. Tyle, że bez jej wiedzy i zgody.

NIE PRZEGAP: Przeżył katastrofę samolotu. Potem po maszynie przejechał pociąg, a on... żyje! WIDEO

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała GOŁĄ pupę! O staniku też zapomniała

To nie koniec. Seks-lala nosi nawet to samo imię, co skopiowana modelka, ma takie samo niewielkie znamię na dolnej wardze, a nawet reklamowana jest przy użyciu zdjęć ukradzionych z instagramowego konta prawdziwej Yael Cohen Aris. Influenserka płonie słusznym oburzeniem i zapowiada pozew sądowy wobec podszywającej się pod nią lalki, a konkretnie wobec firmy, która ją stworzyła.

Zobacz w galerii poniżej modelkę oraz jej lalkową imitację

Jak podkreśla, nie ma nic przeciwko seks-lalkom samym w sobie, ale uważa, że przed wykonaniem gumowej Yael ktoś powinien był zapytać o zgodę pierwowzór. Irontech Doll na razie nabrała wody w usta, a influenserka zapowiada bój o to, by jej kopia została usunięta z internetu i ze świata realnego! Ciekawe, ile podrabianych modelek już się sprzedało i co się z nimi teraz dzieje?..

NIE PRZEGAP: Lekarze przeszczepili mu serce świni! "‌Wielki przełom w medycynie"

NIE PRZEGAP: Rosja wyłączy wszystkim INTERNET?! Szef brytyjskich sił zbrojnych ostrzega

Sonda
Czyją stronę trzymasz, lalki czy influenserki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE